2737
2739

یک سری ادم هستن شبیه کلاغ 

مثلا یک دختر دایی مذهبی داشتم 

میگفت فلان مدرسه خصوصی(دستش به گوشت نمیرسید میگفت پیف پیف)

با انگشت بکارت میزنن و با پیر مردان و ....

منم رفتم سال اخر همون مدرسه واقعا همه ی حرفاش دروغ  بود 

بین بازیگرا ازین کلاغا زیاده

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه حرفاش ی طرف اونجا ک گفت کامران تفتی با فریبا کوثری بوده یه طرف. اخه چجوری لاناتییییا

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2728
همه حرفاش ی طرف اونجا ک گفت کامران تفتی با فریبا کوثری بوده یه طرف. اخه چجوری لاناتییییا

وا کوثری جای مامانشه

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

❌همانطور که گاهی هنگام گرسنگی با یک نان مشکل حل میشود و ضعف از بین می رود، با چهار «نون» هم میشود جلوی خیلی از مشکلات را گرفت و به آرامش رسید.

🔻این چهار "نون" راهگشا:

نبین  

نگو  

نشنو  

نپرس

🔹اول: نَبین

عیب مردم را نَبین

مسائل جزئی در زندگیِ خانوادگی را نَبین

کارهای خوب خودت را که برای دیگران انجام می دهی نَبین

گاهی باید وانمود کنی که ندیدی

🔹دوم: نگو

هرچه شنیدی نَگو

به کسی که حرفت در او تأثیر ندارد کلمه ای نگو

سخنی که دلی بیازارد نگو

هر سخن  ِراست را هر جا نَگو

هر خیری که در حق دیگران کردی، نَگو

راز را نَگو حتی به نزدیکترین افراد

🔹سوم: نَشنو

هر سخنی ارزش شنیدن ندارد، نَشنو

وقتی دو نفر آهسته سخن می گویند، سعی کن نَشنوی

غیبت را نَشنو

گاهی وانمود کن که نشنیدی. (خود را به نشنیدن بزن)

🔹چهارم: نَپرس

آنچه را که به تو مربوط نیست، نپرس

آنچه که میدانی شخص از گفتنش شرم دارد، نپرس

آنچه باعث آزار شخص می شود، نپرس

آن پرسشی که در آن فایده ای نیست، نپرس

آنچه که موجب اختلاف و نزاع می شود، نپرس

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
وا کوثری جای مامانشه

اره دقیقا حداقل ۱۵ سال اختلاف سنی دارن اینو گفت برگام ریخت

گویا در مورد رابطه شقایق دهقان و میلاد کی مرامم گفته 

ادم اینا رو میشنوه از زندگی ناامید میشه

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2740
اره دقیقا حداقل ۱۵ سال اختلاف سنی دارن اینو گفت برگام ریخت گویا در مورد رابطه شقایق دهقان و میلاد ک ...

دروغه بابا. باور نکن

پیجشو دنبال نکنید بهتره

اکثر حرفاش مزخرفه فقط یخورده زرنگه و دست گذاشته روی نقطه ضعف اکثر ایرانی ها یعنی " خاله زنک بازی " و داره از همین طریق پول در میاره. چند وقتی هم زد توی خط سایتای شرطبندی بعد که گند سایتا در اومد دوباره رفت سراغ حرفای خاله زنک بازی که هیچ مدرکی هم براشون نداره فقط پشت سر هم ور میزنه بدون اینکه مدرکی ارائه بده

دروغه بابا. باور نکن پیجشو دنبال نکنید بهتره

نصف حرفاشم درسته 

حالا یه چیزی ام گفت که بهاره رهنما از شوهر دومش جدا شده منتظر خبر اونم ببینم راسته یا ن

همه سلبریتی ها هی باهم رابطه دارن و باید ز.یر خواب بشن تا بهشون کار بدن و...

بگو آخه یارو تو با چشم دیدی که اینجوری به مردم تهمت میزنی؟!!! امام علی میگن اگه با چشم خودت دیدی کسی فحشا کرد فرداش اون آدم به چشم فاحشه نبینید شاید همون شب بعد اینکار توبه کرده باشه، اونموقع این آدم میاد چیزی رو که به چشم ندیده به همههههه میگه آره همه ی سلبریتی ها اینجورین!!!

اینجا که چیزی نیست گلم

نه اونجا رو قفل کردم

من از شب عروسی تا دو روز بعدش هیچ اتفاقی نمی‌افتاد واسم

رفتم دکتر گفت دخترم دنیا رو سرم خراب شد به دلم افتاد گواهی بگیرم و گرفتم و ۲۰۰ تومنم شد 

هیچی دیگه دکتر گفت شوهرت نمیتونه و اگرم بشه با درد و خونریزی خیلی زیاد پس واست وقت عمل مینویسم ....

من کلا گریه بودم تا چند روز 

همسرم گفت نه اروم پیش میریم...چه شب ها که گریه نکردم

وقتیم شد هی دنبال خون بودم ولی خونی نیومد

2706