2737
2734
عنوان

بچها فردا امتحان دارم چجوری تقلب کنم معلم تیزه

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 20 پست
خوب اینا هم برای امتحان کتبی کاربرد دارن دیگه. خودم همه رو به کار بردم جواب میده😁 جاهایی که مهمترن ...

کجا بزارم دستمال کاغذیو خوبیش اینه یه طرف بغل دیواره اما دوستام میگن معلم خیلی تیزه🤨😒

خدایا..کی منو از این برزخ نجات میدی کی میفهمم دوستم داره یانه 💔کی این بلاتکلیفی تموم میشه! نکنه فراموش شدم؟ چه گناهی کردم که اینجوری دارم نابودمیشم  من که همیشه مراقب بودم دل نشکنم💔درسام چی میشه خدایا ترو به زهرات کمکم کن زندگیمو عشقموبه خودت سپردم..اگه تا آخرشو خوندی لطفا برام دعا کن اگه یه صلوات کوچولوهم برام فرستادی بهم بگو برات بفرستممرسی مهربون به امید روزی که همه این اتفاقای تلخ به اتفاق شیرین تبدیل میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دستت مثلا دستمال بینیته

میترسم بیاد بگیره راه دیگه نداری کف دستم هم میترسم ببینه ولی یه بار تو امتحان ترمم جواب داد میترسم نمیدونم چیکار کنم

خدایا..کی منو از این برزخ نجات میدی کی میفهمم دوستم داره یانه 💔کی این بلاتکلیفی تموم میشه! نکنه فراموش شدم؟ چه گناهی کردم که اینجوری دارم نابودمیشم  من که همیشه مراقب بودم دل نشکنم💔درسام چی میشه خدایا ترو به زهرات کمکم کن زندگیمو عشقموبه خودت سپردم..اگه تا آخرشو خوندی لطفا برام دعا کن اگه یه صلوات کوچولوهم برام فرستادی بهم بگو برات بفرستممرسی مهربون به امید روزی که همه این اتفاقای تلخ به اتفاق شیرین تبدیل میشه
تو دستمال کاغذی شک نمیکنن؟ نمیگن این چیه تو دستت

نه چه شکی😁 بازم میگم اگر استرس داری تقلب نکن چون لو میری و هرچی یادته فراموش میکنی و برگه اتم صفر محسوب میشه

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
2728
میترسم بیاد بگیره راه دیگه نداری کف دستم هم میترسم ببینه ولی یه بار تو امتحان ترمم جواب داد میترسم ن ...

پس بشین بخون. ریسکش کمتره. منم برات صلوات میفرستم انشاالله هرچی بلدی تو امتحان بیاد

اللهم صل علی محمد و ال محمد 🌹

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
پس بشین بخون. ریسکش کمتره. منم برات صلوات میفرستم انشاالله هرچی بلدی تو امتحان بیاد اللهم صل علی مح ...

شانسی رو دستم مینویسم سویشرت آستینشو میکنم پایین