2737
2739
عنوان

روز زن و کادو

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 26 پست
من که رییسم بهم گل و شیرینی داد سال قبل کارت هدیه داد ولی امسال هیچی تازه به زور انگار اینا رو خریده ...

براتون مهم نباشه 

من هم روزتون رو تبریک میگم خوشبخت و پایدار باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا هر مناسبتی بشه یه سریا دلخور وناراحت هستن ،شما از عید بگیر تا شب چله وروز زن وعید قربان و..... ...

دقیقا حرفتون درسته 

روزی که قراره خنده باشه با چشم و هم چشمی داره تبدیل به غصه میشه

2731

من که دو روزه دارم گریه میکنم  نه برای کادو برای بی پولی امروز آبگرمکن خونمو واسه قسط فروختم   داره سرم از درد میترکه واقعا تاپیک های کادو هارو  میبینم خوشحال میشم  خدا کنه همه خوب باشن حضرت فاطمه یه نگاهی به من بکنه

من که دو روزه دارم گریه میکنم  نه برای کادو برای بی پولی امروز آبگرمکن خونمو واسه قسط فروختم&nb ...

الهی به حق فاطمه زهرا دلت پر از خوشی بشه لبت خندون و جیبت پر پول 

خدا بندههای دل پاکش رو زیاد دوست داره  

2740
الهی به حق فاطمه زهرا دلت پر از خوشی بشه لبت خندون و جیبت پر پول  خدا بندههای دل پاکش رو زیاد ...

دیشب همشون واسه مامانم کادو بردن زنگ زدن منم برم  بهونه کردم حالم خوب نیست  از دیشب یه بغضی راه گلومو گرفته با اینکه مادرم هیچ وقت توقع نداره ولی دوست داشتم یه کادو براش بخرم صبح دیدم پسرم برام دوتا قندون خریده واسم گفتم از کجا پول آوردی گفت کمک مادر بزرگ کردم بهم پول داده

دقیقا حرفتون درسته  روزی که قراره خنده باشه با چشم و هم چشمی داره تبدیل به غصه میشه

چسم و هم چشمی ؟! 

اینکه یه اصول ساده ای در ابراز محبت و مهارت های ارتباطی رو خیلی ها یاد نگرفتن الزاما ربطی به چشم و هم چشمی نداره

مثلا همین روز زن ؛ اگر مردها جوری تربیت می شون که یاد بگیرن مناسبت ها رو گرامی بدارن ک انجام بدن بخش بزرگی از دلخوری ها پیش نمیاد

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
چسم و هم چشمی ؟!  اینکه یه اصول ساده ای در ابراز محبت و مهارت های ارتباطی رو خیلی ها یاد نگرفت ...

عزیزم من برای همه نگفتم به خیلی از خانوما هم حق میدم اخه خیلی از اقایون حتی تبریک هم نمیگن من گفتم قرار نیست این روز رو به کام خوذمون تلخ کنیم 

خیلی از اقایون هم ندارن واقعا به زور دارن خرج خونه رو میدن اما اینکه میگین یاد نگرفتن درسته عزیزم