2733
2734
خدا از دهنت بشنوه از لثه خون میاد خون دماغ میشد یهو رو تنش دون دونای قرمز میزد بعد پنج دقیقه خوب میش ...

بیاد دلیل نمیشه صد تا دلیل داره 

چرا بدترین حالت و داری فکر میکنی ❤️❤️

خیره ایشالا خوشگلم ❤️❤️

بیاد دلیل نمیشه صد تا دلیل داره  چرا بدترین حالت و داری فکر میکنی ❤️❤️ خیره ایشالا خوشگلم ❤️❤ ...

فداتبشم عزیزم مرسی ک وقت گذاشتی خدا خیرت بده

۱۴۰۰/۱۲/۲۷ بهترین روز زندگیم👰💍👭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اطلاع ندارم من درگیر سرطان پستان پیشرفته بودم خدا به همه کمک کنه اگه کسی گرفتار سرطان سینه شد برای ...

انشالله ک ب زودی زود خوب میشی

لزوما نظر ما نمیتونه درست باشه چون ما پزشک نیستیم. به نظر میاد که بهتره پیش یه متخصص خون بری تا متوجه بشی مشکلی هست یا نه. شاید این برات کمک کننده باشه. فک کنم که بشه ازش نوبت هم گرفت انلاین.

https://www.paziresh24.com/s/ir/oncology/

https://www.practo.com/mumbai/oncologist

مرسی عزیزم

خانمی ...جواب ازمایش رو بردی نشون بدی؟انشالله که خوش خبر باشی

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
خانمی ...جواب ازمایش رو بردی نشون بدی؟انشالله که خوش خبر باشی

قربونت برم عزیزم چون از بچگی گلبول سفیدش پایین بود نگران کننده نیس ولی با این حال ازمایش لنجام داد ک ریششو پیدا کنه عزیزم

حال نامزدت چطوره خانمی؟

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
خدارو شکر اون لعنتی نبود مرسی بابت خبر گیریت عزیز دلم

خداروشکر