2737
2734
عنوان

من همیشه لال بودم الان جواب دادم خوشحالم

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 69 پست
بله مسایل حل کنی نه اینکه همش بهش باج بدی  فک کنه خبریه

البته من مادرشوهر نداشتم هیچوقت ولی خواهرشوهرم اهل دخالت نیست فقط یسری حرفای چرت و پرت میزنه ولی باز میشه تحمل کرد برای همین زیاد درگیر خانواده شوهر نشدم 

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بلدم نمیتونم بگم  بدنم میلرزه  میدونستم میپرسه از قبل گفتم میگم میخواین شما پولشو بد ...

جواب عالی میشد بشه 😁😅

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
دوستان بنظرتون برای روز مادر دخترم به مادر شوهرم تلفن بزنه تبریک بگه؟؟ آخه یه مدته شکرآبیم مقصرم خو ...

اره عالی میشه؛؛اون نوه شه؛؛؛بااینکار بهش میگین بحث شما و مادرشوهرتون ربطی به برخورد بقیه نداره

2728

حالا مادر شوهر جای خوددد 

یبار مادر همکلاسی دخترم تلفن کرد به من عربدهههه و جیعغ 

که چرا دخترم به دخترش گفته حجم فیلم ارسالش کم کنه چون توی کلیپ جا نمیشه دختر من باید کلیپ درست میکرد 

عربدهههههههه   حالا من هیچ من نگاه از اون روز دارم خود خوری میکنم باید یه چیزی میگفتم بهشششش خیلی بده ادم حرف نتونه بزنه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
حالا مادر شوهر جای خوددد  یبار مادر همکلاسی دخترم تلفن کرد به من عربدهههه و جیعغ  که چرا ...

شما خیلی خوددارین

من که بعضیا بخوان برام شاخ بشن فوری جوابشونو میدم

ولی در مقابل خانواده شوهر ظرفیتم رو میبرم بالا تا دلخوری کمتر پیش بیاد

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
شما خیلی خوددارین من که بعضیا بخوان برام شاخ بشن فوری جوابشونو میدم ولی در مقابل خانواده شوهر ظرفی ...

خود دار نیستم نمیتونم به ادم های بی چاک و دهن جواب بدم خشکم میزنه

2738

این مدل ادما رو باید سگ محلی کنی اگر سوالی کرد نخواستی جواب بدی نیشخند مضحک بزن هیچ جوابی نده    ای میسوزن.

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...