2733
2734
عنوان

عشق سابق پسر عمو.

| مشاهده متن کامل بحث + 1799 بازدید | 59 پست
بخاطر من ازدواج نکرده چند ساله.  اما بعد اینکه من رفتم بازم ازدواج نکرد .قبلشم کلی باهم بودیم ...

پس اروم و بامتانت باش اومد سمتت زیاد مثل سابق نباش باعقل برو جلو نیومد هم لیاقتت رو نداشته

کلا خیلی خودت رو پر پر نکن بخاطرش بزار اگه میخاد بییاد جلو خودش عاقل و بالغه با این سن

اره راست میگی.دلم سوخت براش همم خیلی دل خودم میخواس ک دوباره برگرده .اما دیگ وا نمیدم اینجوری

اره اصلا زنگو اس اینجور چیزام بهش نزن ب هرر دلیلی

متأهل و متعهد ب چشاش😍برای  مامان شدنم ی صلوات میفرستی؟ 😔ممنونم😁❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۴ سال خیلی واسه تفاوت سنی زیاده.شوهر من ازم ۱۶سال بزرگتره ماهم دوست بودیم و عاشقانه ازدواج کردیم جلوی همه وایستادیم.ولی الان پشیمونم.نکن اینکارو با خودت

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
پس اروم و بامتانت باش اومد سمتت زیاد مثل سابق نباش باعقل برو جلو نیومد هم لیاقتت رو نداشته کلا خیلی ...

باسه ممنون از راهنماییاتون .ولش میکنم هرچه باداباد. با این سنش مث بچه میمونه مرتیکه خرس

2731
باسه ممنون از راهنماییاتون .ولش میکنم هرچه باداباد. با این سنش مث بچه میمونه مرتیکه خرس

🤣🤣فک کنم خو درگیریم داری

۱۴ سال خیلی واسه تفاوت سنی زیاده.شوهر من ازم ۱۶سال بزرگتره ماهم دوست بودیم و عاشقانه ازدواج کردیم جل ...

همه مثل هم نیستن ک.خب من با شوهرم سه سال فاصله داشتیم اما عذاب بود کلی اذیتم کرد خودشو خانواده اش.با پسرعموم بیشتر ارامش داشتم .موقع دانشگاهم دوماه باهم زندگی کردیم.

2738
شما جای من زندگی کردی ک ب این راحتی مسخره میکنی؟متاسفم برات.خود در گیری هم دلشته باشم ب خودم مربوطه

عزیزم چقد تند روی برای شوخی گفتم وا😑😏😏بی جنبه

کلی گریه کردم.اعصابم خیلی داغونه.یاد خاطره هامون میفتم😔😔چقدر هوامو داشت 

قوربون دلت برم من خواهر 

اشکال نداره تو هم خدایی داری و حقت خوشبختیه 

توکل کن بخدا به دلم افتاده یه ازدواج عالیی میکنی 

به خدا توکل کن بگو خدایا تو برای من بهترین همسرو در نظر بگیر گریه هم بکنی عادیه سبک میشی اما سعی کن به خودت بیای بعدش

قوربون دلت برم من خواهر  اشکال نداره تو هم خدایی داری و حقت خوشبختیه  توکل کن بخدا به دل ...

امیدوارم دیگ همچین شوهری نصیبم نکنه.حوصله یه دردسر دیگه رو ندارم.ب اینم دیگ وا نمیدم.هر کار دوستداره بکنه.بعضی مواقع احساسی میشم کلا همه چیو خراب میکتم.چقدر خودمو کوچیک کردم بخاطر عن اقا.وقتی خواستگار اومد میدونس خواستگار دارم میتونس بیاد.نشون کردن رفتن.دو روز دیگ عقدم بود تازه یادش افتاده بیاد

امیدوارم دیگ همچین شوهری نصیبم نکنه.حوصله یه دردسر دیگه رو ندارم.ب اینم دیگ وا نمیدم.هر کار دوستداره ...

بخدا هر چقد مغرور باشی بهره 

بیشتر جذابی 

ولش کن اگر خودش میخاد میاد سمتت 

نمیخاد هم ک و ن لقش

اومد من قبول نکردم سر چیزای بیخود.سر عقدمم اومده بود منو برگردونه

عزیزم احتمال داره توروبخوادفقط اینوازمن بشنوبه هیچ عنوان قبل ازاینکه رسماتوروبخوادخدایی نکرده رابطه ای چیزی باهاش نداشته باشی چون امکان داره بخاطرمطلقه بودنت فقط نظردوست بودن باهاتم داشته باشه

2706