2737
2739
عنوان

تورو خدا از نگرانی دارم میمیرم میشع بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 19 پست
   خواهر من             خواهررر من  بچه رو پارک ...

شوهرم  نمیبره چکار کنم 

من یک درخت سرسبز  بزرگ با ریشه های قوی هستم  ایقد قوی و محکم  ک هیچ طوفانی  نمیتونه  تکونم  بده در مقابل تمام سختی های زندگی محکم  هستم چونکه پشتم ب خدا گرمه عاشقتم خدای مهربون و خوبم. بهترین ها رو میخوام ازت قشنگ ترین ها رو میخوام ازت تندرستی و عاقبت  به خیری میخوام ازت راستی یادت هست خدا جونم ک من بهت سخت و قوی ایمان دارم  منم همیشه یادم میمونه  هرگاه  ب لبه پرتگاه  رسیدم  تو بودی نجاتم دادی عاشقتم  معبود مهربونم.  ازت ممنونم دوست دارم خداااااا میدونم  بهترین ها رو بهم دادی و میدی  و خواهی داد😍😍😍😍😍😍😍      سبز سبزم  ریشه دارم  😍 من درختی استوارم  .راستی من از سال ۹۷ اینجا عضو هستم این کاربری جدیدمه  . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینه دیگه.اضطراب جدایی

تو خونه گسنع میشع گریه میکنه باید خودمون غذا بزاریم  پیشش

من یک درخت سرسبز  بزرگ با ریشه های قوی هستم  ایقد قوی و محکم  ک هیچ طوفانی  نمیتونه  تکونم  بده در مقابل تمام سختی های زندگی محکم  هستم چونکه پشتم ب خدا گرمه عاشقتم خدای مهربون و خوبم. بهترین ها رو میخوام ازت قشنگ ترین ها رو میخوام ازت تندرستی و عاقبت  به خیری میخوام ازت راستی یادت هست خدا جونم ک من بهت سخت و قوی ایمان دارم  منم همیشه یادم میمونه  هرگاه  ب لبه پرتگاه  رسیدم  تو بودی نجاتم دادی عاشقتم  معبود مهربونم.  ازت ممنونم دوست دارم خداااااا میدونم  بهترین ها رو بهم دادی و میدی  و خواهی داد😍😍😍😍😍😍😍      سبز سبزم  ریشه دارم  😍 من درختی استوارم  .راستی من از سال ۹۷ اینجا عضو هستم این کاربری جدیدمه  . 
شوهرم  نمیبره چکار کنم

چرا ؟

نمی تونی خودت ببری؟

استرس الکی نده ب خودت منم بودم میرفتم جایی ک جیغ و سروصداس حرف نمیزدم جلوخونتون ک میتونی بچرخونیش من هر روزی گرم باشه میبرمش 

چیه     
2728

والا من بچه ندارم ولی شنیدم دوسالگی سن وابستگی بچه اس همش می‌ترسه یه لحظه از مادرش یا پدرش جدا باشه باید صبور باشین بی فکر برچسب نزنید به بچت یه کم کتاب بخون 

خدایا چرا من ؟یعنی خودت دلت برا من نمیسوزه😞😫