2733
2739
عنوان

با این مادرشوهر چیکار کنم اخههههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 59 پست
اسی ناراحت نشی ولی من از روی تاپیک های قبلتون احساس میکنم شما از افراد خودخواه با حسادت پنهان هستی و ...

میگه هفته ای دوبار میرم خونه ی مامانم ولی دلم نمیخواد برم‌خونه ی مادرشوهرم بعد اونا ببین محبتشونو دارن برای کی خرج میکنن.

کاش میفهمیدن چطور اخلاقی داری دیگه بهت اهمیت نمیدادن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه هفته ای دوبار میرم خونه ی مامانم ولی دلم نمیخواد برم‌خونه ی مادرشوهرم بعد اونا ببین محبتشونو دا ...

قطعا اونا بخاطر پسر و نوه شون به این خانم بی احترامی نمیکنن وگرنه هر ببخشید احمقی باشه میفهمه بی توجهی ایشون رو ولی آنقدر بزرگوارن که به روی خودشون نمیارن

قطعا اونا بخاطر پسر و نوه شون به این خانم بی احترامی نمیکنن وگرنه هر ببخشید احمقی باشه میفهمه بی توج ...

چی داری میگی واسه خودت؟هر کی یه اخلاقی داره اونا اهل رفت و امدن من نیستم خب

2731
قطعا اونا بخاطر پسر و نوه شون به این خانم بی احترامی نمیکنن وگرنه هر ببخشید احمقی باشه میفهمه بی توج ...

دقیقا.اخه مگه‌میخورنت تازه میگه فوضول وبدم‌نیستن ولی فقط ازاونا بدش میاد. ازاین مادرشوهرای فولاد زره باید نصیبش میشد

اونا اگه بزرگوار بودن منو بخاطر خودشون اذیت نمیکردن میگفتن بذار هرجور راحته همون کارو بکنه.اومدی راه حل بدی یا نمک رو زخمم بپاشی

دقیقا.اخه مگه‌میخورنت تازه میگه فوضول وبدم‌نیستن ولی فقط ازاونا بدش میاد. ازاین مادرشوهرای فولاد زره ...

😂😂😂بیخیال اعصاب نداره.... از هر دست بدی از همون دست میگیری عزیزم. ایشون یه دنیای دیگه داره 

2740
دقیقا.اخه مگه‌میخورنت تازه میگه فوضول وبدم‌نیستن ولی فقط ازاونا بدش میاد. ازاین مادرشوهرای فولاد زره ...

از اونا بدم نمیاد از زیاد رفتن بدم میاد عجب گیری کردیما.راه حل نداری خب مجبور نیستی جواب بدی

از اونا بدم نمیاد از زیاد رفتن بدم میاد عجب گیری کردیما.راه حل نداری خب مجبور نیستی جواب بدی

خب پس چرا خونه ی خانواده ی خودت زیاد میری؟.راه حل ندارم میخوام یکم‌به فکر فرو بری تاشاید رفتارتو درست کردی

خب پس چرا خونه ی خانواده ی خودت زیاد میری؟.راه حل ندارم میخوام یکم‌به فکر فرو بری تاشاید رفتارتو درس ...

با خانواده خودم راحتم با اونا راحت نیستم.اونجا رفتم باید همش پاشم کار کنم باید همش حرف بزنم ولی خاتواده خودم هرکار دوس داشتم میکنم.کافیه یا بازم بگم

2706