2733
2734
عنوان

کی برس حرارتی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 25 پست
جدی میگی من نامردم گفت برس حرارتی خوب نیست رفت اتو مو ۴ میلیونی گرفت پس برم پسش بدممممم ای خدا از دس ...

اره من از اتو مو راضی نیستم ببین اتو هم خوبه اما برس حرارتی واقعا یچیز دیگس برای منی ک موهام فر بود ک خیلی عالیه 

واقعا؟ یعنی صاف نمیکنه؟

نه مثل سشوار میمونه با این تفاوت که کمی وزی مو میگیره حتی صافم نمیکنه تازه من موهام فرنیست کمی حالت داره یعنی لخت نیست فرم نیست صاف حالت داره لختش نمیکنه مثل اتو انگار سشوار زدم😑 بعد دوستم موهاش فر بود اومد خونمون دادم امتحان کنه ماله اون بنده خدا که اصلا یه چی شد فاجعه رو هوا خشک مضخرف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
یعنی صاف شلاقی میکنه لخت لخت؟

لخت لخت درحد شلاقی نهههه 🤣

اما اره خیلی صاف میشه واقعا بعد پف هم نمیکنه اصلا اخه من موهام فره بعد حالت وز میگیره برای عروسی یا مهمونی جایی استفاده میکنم خیلی خوبه موهام بلند تر هم میشه چون فرش باز میشه بعد ک شال میزارم همون ی ذره پف کوچیکی ک هم داره رفع میشه

وای من دارم عاااالیه  موهام فر و وز داره صاف صاف میکنه.. خیلی راحتم هست بهتر از اتومو اصلا نمی ...

سلام ميشه ماركش و بگي گلم 

ازون چرخشياست ديگه درسته؟

عجب صبري خدا دارد