2737
2734
یه دختر مهربون و بی کینه  یکم خجالتی ولی به موقعش رکم میشی  قیافه معصومی داری

همش درست بود جز خجالتی بودن

خجالتی اصلا نیستم مرسی عزیزم

سفارش داستان کوتاه و سناریوی کلیپ و رمان پذیرفته می شود
فدات شم خانومی  ن عزیزم ولی سرد برخورد میکنه اما درست میشه بهش بگو نگران نباش یکم به خاطر مشکل ...

مرسی قشنگ جان💚 برات بهترینارو میخام از خدا... 

دلبرجانم این سوال اخرمه و زحمت رو کم میکنم 

پیام یِ دوست صمیمی و قدیمی داره به اسم حمید ک خعلی هم اقاست

شاید ۲۵سال بیشتره ک باهم رفیقن 

اگر اشتباه نکنم یِ نامزد داره میخام ببینم اون دختره کیه؟ چه جوریه؟؟ میتونم بعدها باهاش دوست شم؟؟؟ رابطه مون چه شکلی میشه؟؟

دلبرجون یِ کانال مشاوره مامایی هم میخام بزنم بنظرت میگیره واسم؟؟ میتونم درامدزایی ازش داشته باشم؟ خیلی نگرانم😢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو وعده بعد  یا دو روز یا دو هفته یا دوماه

دوسم داره؟ بهم میگه؟ 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋
2728
اره  دیر میگه

مرسی قشنگ جان💚 برات بهترینارو میخام از خدا... 

دلبرجانم این سوال اخرمه و زحمت رو کم میکنم میشه برام بگی🥺💕

پیام یِ دوست صمیمی و قدیمی داره به اسم حمید ک خعلی هم اقاست

شاید ۲۵سال بیشتره ک باهم رفیقن 

اگر اشتباه نکنم یِ نامزد داره میخام ببینم اون دختره کیه؟ چه جوریه؟؟ میتونم بعدها باهاش دوست شم؟؟؟ رابطه مون چه شکلی میشه؟؟

دلبرجون یِ کانال مشاوره مامایی هم میخام بزنم بنظرت میگیره واسم؟؟ میتونم درامدزایی ازش داشته باشم؟ خیلی نگرانم😢

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2738