2737
2734
عنوان

میخام تاپیک انرژی مثبت شروع کنیم بیاین همتون

| مشاهده متن کامل بحث + 4181 بازدید | 457 پست

به خودت وقت بده واسه پیشرفت کردن،واسه رشد کردن،واسه موفق شدن،انقد به خودت گیر نده،صبوری کن به زودی به خواسته هات میرسی،تا جایی که میتونی هوای خودت و داشته باش

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 

نگران نباش

نگرانی چیزی جز هدردادن هوش و انرژی نیست

همه‌چیز به لطف خدا

از طریق خدا

و به‌وسیله خدا

در حال اتفاق افتادن است

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شما خوبید 🥰🙏🌹

سلام گلم خوبم شما خوبی 

2742

کائنات بی نظیر 

کائنات با توکل بر خدا، الهم عجل الوایک الفرج 

لطفاً من و خانواده ام و دوستانم را شفا دهید 

کائنات من را به موفقیت خابم نزدیک کنید 

کائنات آرامش کامل به من و خانواده و دوستانم عطا نمایید 

کائنات خداوند را سپاس میگویم که شمارا در مسیر راه من قرار داد 

کائنات با توکل بر خدا من زندگی سر شار از خوشبختی دارم و خانواده ام زندگی سرشار از خوشبختی دارند و دوستانم زندگی سرشار از خوشبختی دارند 

کائنات  توکل بر خدا .همه را فرزندان سالم و صالح و دوست داشتنی بده ب من هم با توکل بر خدا فرزندان سالم و صالح و دوست داشتنی بده 

کاینات با توکل بر خدا الهم عجل الوایک الفرج 

کائنات مسیر خوشبختی و خوش شانسی و آرامش و ثروت و پول، عاقبت بخیری، دوست داشتن، محبت کردن را به من و خانواده ام و دوستانم نشان بده تا با توکل بر خدا قدم بگذاریم و موفق بشویم 

آمین

این دعا بسیار قدرتمند است،

آن را به 12 عزیز و دوست، از جمله خودم، منتقل کنید. به زودی نعمتی در قالب یک کار جدید، روابط عالی، ثروت معنوی فراوان و سلامتی و عشق بسیار معنوی برای شما رقم خواهد خورد.

اگر دوباره دریافت شود، نیازی به عبور نیست، جریان انرژی دنبال خواهد شد.

این پیام را فقط برای شروع یک زنجیره مثبت ارسال می کنیم،

فقط شروع به گفتن به همه و به خودتان کنید.

درحال بهبودی هستم.

جهان در حال بهبود است.

همه در حال بهبودی هستند.

پول و ثروت معنوی و آگاهی و فراواني مثل سيل از چند جهت به زندگي من ميايد.

همه ما خوشحال و سالم هستیم.

زمین در حال تبدیل شدن به مکان بهتر و سالمتر و سبزتر برای زندگی است

سلام ریحانه جان گروه زدی؟کجا ؟

سلام عزیزم ن گروه نزدم گلم 

2738