2737
2734
عنوان

کیا خانواده خوبی نداشتن ولی ازدواج خوبی کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 23 پست
تهران نیستم شهرستانم

گلم طلاق که جرم نیست طرف میبینی واقعاا تحت فشار هست نمیتونه ادامه بده چه اشکال داره خب بشرطی که بعدش خودش رو جمع و جور کنه نیفته رو زبون مردم شهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موقعیت اجتماعی خودم بد نیست به خاطر همین افراد کمتر از خودم نمیان خواستگاری . به خاطر وضع اقتصادی ...

عزیزم شما خانومی 

من دنبال دخترم برای برادرم 

امکانش هست پیشنهاد دوستی بدی  صحبت کنیم

2728
این که گفتیم طلاق داریم واقعا زشت بود  من جای تو خجالت کشیدم واقعا از این جمله  من خودم ...

من شخصا مطمئنم خواهرم خیلی مظلوم واقع شد

اما چندموردی و برای ازدواج پیدا شدن این موضوع رو خیلی بدعنوان کردن

شاید من ذهنیتم منفی شده نمیدونم..

🕊️ free
من شخصا مطمئنم خواهرم خیلی مظلوم واقع شد اما چندموردی و برای ازدواج پیدا شدن این موضوع رو خیلی بدعن ...

همون بهتر با اون عقب افتادهها وصلتی صورت نگرفته

دلم برای دخترم تنگ شده کاش الان کنارم خواب بود مث اون موقع هاا کاربری قبلیم@مامانmماندانا
این که گفتیم طلاق داریم واقعا زشت بود  من جای تو خجالت کشیدم واقعا از این جمله  من خودم ...

چند ساله طلاق گرفتی؟کاش مشاور کیرفتی ک دیگه خدای نکرده ب مشکل بر نخوری بعدا چون میگی ۴سال کوچیکتره 

چیشد طلاق گرفتی

2738
چند ساله طلاق گرفتی؟کاش مشاور کیرفتی ک دیگه خدای نکرده ب مشکل بر نخوری بعدا چون میگی ۴سال کوچیکتره&n ...

سه ساله جدا شدیم خودش روانشناسه 

اما وارد نظام شده

قبل ازدواجم حتما مشاوره میریم

دلم برای دخترم تنگ شده کاش الان کنارم خواب بود مث اون موقع هاا کاربری قبلیم@مامانmماندانا