2733
2734
عنوان

پویش یک قدم برای امام زمان.... خیلی وقتتون رو نمیگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم ممنون از اینکه دوستان رو دعوت کردید  اجرتون با صاحب الزمان

وظیفه هست 

اجی واسه داداشمم دعا کن سونوگرافیش سالم باشه 😞

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
2738
۱۴ گل صلوات  @دارکوبی_میزنم   @مامان،مهدیار   @باراناz   @ابرو_پشمکی ...

18 گل صلوات

انشالله به برکت وجود مقدس امام زمان / برادرت و خودت و خانوادت به حاجتشون برسن و مشکلاتتون برطرف بشه

الهی آمین یا رب العالمین🤲🤲🤲🤲🤲

یه الاغ دوگانه سوز دارم به قیمت مناسب بفروش گذاشتم 
18 گل صلوات انشالله به برکت وجود مقدس امام زمان / برادرت و خودت و خانوادت به حاجتشون برسن و مشکلاتت ...

خدا از دهنت بشنوه اجیم 🤲🤲🤲😞

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤