2733
2734
عنوان

ماه نهم بارداری خررررررر و گااااو است 😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نمیگی بهم؟ چیکار کنم حس دلمو من میترسم

عزیزم بارداری با همه سختیاش شیرینه و می ارزه ب سختیش ...بعدشم همه قرارر نیست چیزای بد رو‌تجربه کنن مثلا من اصلا حالت تهوع نداشتم شما هم قبل بارداری چکاب کامل کن دکتر خوب انتخاب کن ک اسنرست کمتر بشه بعدا می بینی اونقدرها سخت نبوده شایدم ما پوست کلفت شدیم از دوق بچه و‌تکون هاش...برای زایمانم سزارین کن ...همسرت حنما از نظر روحی و جسمی ساپورتت کنه بهترین دوران زندگیت خواهد بود

2728
عزیزم بارداری با همه سختیاش شیرینه و می ارزه ب سختیش ...بعدشم همه قرارر نیست چیزای بد رو‌تجربه کنن م ...

چشم. ممنون که باهام حرف زدی. درست میگی. شکم دارم همش میگم اونموقع اونم میاد رو شکمم قدمم کوتاهه دیگه نمیتونم تکون بخورم این خانم های باردار رو میبینم بیرون میگم چجوری تحمل میکنن. دیسک کمر و بواسیر هم دارم چشمامم عمل کردم. هرشب فکروخیال این چیزا عذابم میده

چشم. ممنون که باهام حرف زدی. درست میگی. شکم دارم همش میگم اونموقع اونم میاد رو شکمم قدمم کوتاهه دیگه ...

توکل کن بخدا 

سعی کن خبلی اصافه ورن پیدا نکنی تو بارداری