2737
2739

امروز موز و پفیلا برد 

از هرچیز کم بزار مثلا یه لقمه کوچیک نون و پنیز و گردو مطمین باش میخوره یهو یه لقمه گنده بزاری بچه اشتهاش کور میشه

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
خب تو خونه هم صبحونه نمی‌بره از ۷ صب تا ۱۲ ظهر میوه کارساز نیس

بهش گیر نده 

یکی دوتا میوه بده بهش با پول بذار چیزی ک دوس داره رو هم بخره 

صبونه واس خونس ن مدرسه 

واسش ماکارانی میرزاقاسمی املت اینا درست کن تو نون ساندویچی بریز حتما میبره یا ک خودت فلافل درست کن 

درخواست دوستی ندید 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی هست

با موز و گردو بشدت مقویه 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2728

پیتزای پنیر براش درست کن، خیلی راحته درست کردنش من هفته ای دوبار به دخترم میدم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ساندویچ کتلت براش تو نون ساندویچی کوچیکا بده با سس ددس دارن بچه ها

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2740
دسرورش میدی

دستور خاصی نداره، ببین نونشو خودت درست کن که خیلی خیلی راحته، ارد شیرینی پزی و یکم نمک و یکم خمیر مایه، آب ، نسبت اب به ارد، نصف . بعد بزار یک ساعت خمیرت ورز بیاد، پهنش کن کف قالب بعد روش پنیر پیتزا فراوون بریز، میتونی کالباس یا گوشت یا هر چی دوس داری بریزی، ولی دختر من پنیر خالی دوس داره، خیلی خوبه کالریشم بالاست ته دل بچه رو کامل میگیره، من یه دقیقه ای براش درست میکنم