2733
2739

[QUOTE=222836419]با بحث نکن تو کونم عروسیه 🤣😂😂 فرض کن کراشت که کراش کل اینستاس 😂😂😂 فقط با تو اینطور بحرفه 😂😂 ...[/QUOTE

عکسشو بزار شایدمام کراش زدیم روش ثواب داره😁😁😁

عشق زندگیم خوش اومدی به دنیا مامانو بابا داداش عاشقتن😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه به حد کافی خودتو سبک کردی دخترجون

هنوز درگیر این یارویی... 

تاپیکو خوندم بدون نگاه کردن ب نام کاربری 

فهمیدم تویی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
دیگه به حد کافی خودتو سبک کردی دخترجون هنوز درگیر این یارویی...  تاپیکو خوندم بدون نگاه کردن ...

🙄🙄🙄

اصلا برام مهم نیست 

من دوسش دارم اونم داره اینطور که معلومه.. عشق هم غرور نمیشناسه

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
🙄🙄🙄 اصلا برام مهم نیست  من دوسش دارم اونم داره اینطور که معلومه.. عشق هم غرور نمیشناسه

احساسات آتی و گذرا رو ک تاثیر بالا پایین شدن هورموناته با عشق اشتباه نگیر

خب وقتی مهم نیست چرا دیگ میای نظر بپرسی هرچی خودت میخوای جوابشو بده

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740