2733
2734
عنوان

امروز سقط کردم، شاید تجربم به دردتون بخوره🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 6603 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام 🥺انگار منم سقط کردم از وقت پریودمم گذشته بود رفتم دکتر اونم چیزی نگفت قرص اینا نوشت 

10/23 /1402رفته بودم دکتر امروز 1402/11/1ازم یه گوشت افتاد شبیه لخته اس ولی مثل گوشته یعنی بچه بود یا کیست دفع کردم اگه کسی می‌فهمه عکس گرفتم براتون بفرستم

دوستان گلم سلام منم تو 8 هفته سقط کردم البته دوران عقد بودم دکتر زنان گفت باید قرص اصل بگیری وگرنه عوارض خطرناکی داره زیر نظر باشی و برات انتی بیوتیک بخوری من رفتم مطب ی ماما تو میدان ولیعصر تهران خدا خیرش بده کادر درمان بیمارستان زنان زایمان بود قرص اصل سهمیه بیمارستان اراد گرفت برام سقط کردم شمارش میزارم برا کسایی ک مشکل دارن و میخوان سقط کنن 09197141487

سلام دوستان شبتون بخیر من 7 هفته بودم شرایط بارداری نداشتم تو خمین سایت با خانم سهیلی زنگ زدم قرص اصل بهم دادب دارو خانه نسون دادم گفتن فایزر امریکا سقط کردم ی هفته پیش شمارش 09197141487 خودشم دوز و طرز استفاده میگه ماما هست