2733
2739
درد نداره ولی حواست باشه که خیلی مثانه ات پر نباشه، مال من اینقدر پر بود که کل شکمم سفت شده بود واسه ...

گفتن پر باشه.ولی من نمیتونم خودمو نگه دارم.مثل عکس رنگی که نیست.خب اگ پر باشه یهو دیدی ریخت چی باید بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن پر باشه.ولی من نمیتونم خودمو نگه دارم.مثل عکس رنگی که نیست.خب اگ پر باشه یهو دیدی ریخت چی باید ...

دقیقا به منم گفتن پر باشه ولی اونایی که با من اون روز تو اتاق عمل بودن و دفعه چندمشون بود گفتن نیمه پر باشی راحتری چون تا یک ساعت بعدش هم باید رو تخت بخوابی

2731
با یه دستگاه واژن باز میکنن با یه سرنگ جنینو میزارن اون جایی که داخل سونو میبینن  برا من حین سو ...

اره با اسپوکولوم باز میکنن بعد جنین میزارن داخل رحم؟پس چرا خارج رحمی درمیاد بعضیا

دقیقا به منم گفتن پر باشه ولی اونایی که با من اون روز تو اتاق عمل بودن و دفعه چندمشون بود گفتن نیمه ...

آره میدونم باید بخابی.بعدشم چقد طول میکشه انتقال یه دقیقه.قبلش سونو شکمی میکنن یا واژیناال

2738
آره میدونم باید بخابی.بعدشم چقد طول میکشه انتقال یه دقیقه.قبلش سونو شکمی میکنن یا واژیناال

کلا انتقال رو زیر سونو انجام میدن یعنی پراب سونو رو شکمت باید باشه با توجه به جای مناسب جنین ها رو میزارن برات خودتم میتونی ببینیشون  

کلا انتقال رو زیر سونو انجام میدن یعنی پراب سونو رو شکمت باید باشه با توجه به جای مناسب جنین ها رو م ...

سونو شکم آره؟پاها هم رو رکاب باید باشه.دستاتو که نمیبندن .یا سروم وصل میکنن

سونو شکم آره؟پاها هم رو رکاب باید باشه.دستاتو که نمیبندن .یا سروم وصل میکنن

اره دقیقا پوزیشنش مثل پانکچر

هیچی هم بهت وصل نمیشه میخوابی مثل معاینه که میری دهانه واژنت رو باز میکنن و بعدم سریع انتقال میدن

اره دقیقا پوزیشنش مثل پانکچر هیچی هم بهت وصل نمیشه میخوابی مثل معاینه که میری دهانه واژنت رو باز می ...

شاید درد نداشته باشه ولی اون وسایلارو که ادم میبینه استرس میگیره.استرس از درد بدتره

شاید درد نداشته باشه ولی اون وسایلارو که ادم میبینه استرس میگیره.استرس از درد بدتره

اره دقیقا منم اینقدر استرس داشتم که بدنم مثل چوب خشک شده بود ولی لحظه ای که برات انتقال میدن اینقدر قشنگه که استرسات یادت میره چون اون لحظه واقعا مامان شدی و یه فرشته داری   

من تو اتاق عمل اینقدر باهاش حرف زدم که همه می خندیدن بهم

اره دقیقا منم اینقدر استرس داشتم که بدنم مثل چوب خشک شده بود ولی لحظه ای که برات انتقال میدن اینقدر ...

خب معلوم نیست که بگیره یا نگیره.من از جوابش میترسم.منفی میشه

2706