2733
2739

کتاب خوب بخون. فیلم خوب ببین. زبان یاد بگیر. کلاس برو. نقاشی، کامپیوتر، خیاطی... باشگاه برو. اگه پول باشگاه نداری پیاده روی کن. اگه به خاطر بچه ها بیرون نمیری از اینترنت کلیپ دانلود کن ورزش کن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب خوب بخون. فیلم خوب ببین. زبان یاد بگیر. کلاس برو. نقاشی، کامپیوتر، خیاطی... باشگاه برو. اگه پول ...

می‌دونی چیه راستش خودمم نمی‌دونم از زندگی چی میخام اصلا نمی‌دونم چی منو ارضا می‌کنه از لحاظ روحی 

2728
عزیزم روی کیفیت زندگیت کار کن دوره زندگی سالم سوده هروی سرچ کن سایتش میاد روی مسایل روانشناسی و … کا ...

راستش نمی‌دونم چی منو راضی می‌کنه اصلا نمی‌دونم وی میخام خودمم خسته شدم خیلی مطالب روانشناسی میخونم دوس دارم دوره مهارت فردی شرکت کنم نمی‌دونم کجا باید برم

2738
راستش نمی‌دونم چی منو راضی می‌کنه اصلا نمی‌دونم وی میخام خودمم خسته شدم خیلی مطالب روانشناسی میخونم ...

میدونی عزیزم روانشناسی ها باهم فرق میکنه روانشناسی عمومی سطحی داریم 

روانشناسی عمقی که این خانم بهت معرفی کردم روانشناسی عمقی کار میکنن روی خواسته هات قفل های که تو زندگیت هست دوره جذابیت درونی و …. به نظرم سر به صحفه اینستاگرام و دستاورد ها بزن پشیمون نمیشی عزیزم 

Zendegie_saleem

اینستاش 

و گلم برای دیدن اصالت این خانم و موسسشون میتونی یه سرچ انجام بدی بعدا با خیال راحت وارد این دوره ها بشی 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
می‌دونی چیه راستش خودمم نمی‌دونم از زندگی چی میخام اصلا نمی‌دونم چی منو ارضا می‌کنه از لحاظ روحی&nbs ...

میدونم عزیزم گاهی آدم اینجوری میشه. دوست داره یه کاری انجام بده ولی هرچی رو که میخواد شروع کنه میگه خوب که چی؟ به این حس غلبه کن. کاری که یکم برات جذابه شروع کن. اگه پول داشته باشی که کارت خیلییییی راحت تره. کلی کلاسای جذاب هست که بری. اگه نمیتونی هزینه کنی هم مهم نیست. تفریحات ارزون هم وجود داره

راستش نمی‌دونم چی میخام خودم نمی‌دونم چی منو ارضا می‌کنه 

احتمالا به خودشناسی نرسیدی بشین فک کن و همه رو یادداشت کن به نتایج خوبی میرسی

برای توی کوچه رقصیدن...برای ترسیدن به وقت بوسیدن...        برای تغییر مغزها که پوسیدن...