2752
2734
ببین خانمی شیر خشک به هیچ عنوان نباید بجوشه. اول ارد برنج رو با اب میذاری کامل بجوشه و قوام بیاد بعد یه مقدار شکر بریز( خیلی کم)بعد شیر خشک رو با اب مخلوط کن و وقتی زیر گاز رو خاموش کردی بریز توی فرنی و بده نی نی نوش جان کنه
یه واقعیت بزرگ تو زندگی اینه که وقتی زبونت از دهنت بیرونه نمیتونی بگی (ژ)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من یه سری اطلاعات از تاپیکای دیگه جمع کردم سعی می کنم طبق اونا عمل کنم

......به خاطر داشته باشید که در این 6 ماه دوم سال اول، تغذیه با شیرمادر به طور مکرر و برحسب تقاضا و تمایل شیرخوار در تمام شبانه روز وقبل از هر وعده غذای کمکی باید مورد توجه قرار گیرد
CafeMom Tickers

به طور کلی در کودکان زیر یک ساله از دادن غذاهای زیر اجتناب گردد:

شیرگاو- سفیده تخم مرغ- انواع توت ها- کیوی- گیلاس- آلبالو- بادام زمینی- پنیر- شکلات- میگو- فلفل- ادویه- ترشی- نمک- نوشابه های رنگی گازدار- لپه و نخود- عسل- اسفناج- کلم- قهوه و چای- آجیل- سوسیس- ذرت- دانه انگور- دانه کشمش
CafeMom Tickers
بلاخره بایدامتحان کرد میگن اگه بچه ها تو این سن خوردنومشکلی نداشتن ادامه بدین میگن بعدا بچه ها بدغذا نمیشن من با خیلیا مشورت کردم که شروع کردم
. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی
ببین اول یه قاشق چایخوری آرد برنجو با صد سی سی اب و چند قطره عرق نعنا برای جل.گیری از دل درد و و نبات قوام میاری در حدود یه ربع بعد جوش اومدن خاموش میکنی یکم گلاب و بیست سی سی شیرخشک آماده میکنی و رقیقش میکنی خیلی خوش عطر و طعم میشه
سایه عزیزم همه هستی منی .... 18 تیر 92 اومده و منوشوق زندگی دوباره داده.