2733
2739
عنوان

قدووزن

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما استفاده کن کنارش سیرهم تونستی بخور.روزی 3عدد اول صبح قبل ناشتا و2 لیوان اب بزن پشتش بدون تحرک ل ...

چه خوب،مرسی 🌸🌸🌸💎💎

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
2731
من پسرم پاک کن اینو خواهرعزیزم.چ جالب من کارشناسی ارشدم،روانشناسی.سنمون برابره 😐قد.وزن هم شک نکن می ...

شما تو این تاپیک چیکار میکنید آخه؟؟!!

آبرو آدم میره خب.حداقل تو امضاتون بنویسید کاربر مرد..اه

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
من برعکسم مثلا 70کیلو میشم تهش 60میخوره الآنم بهم میخوره 40کیلو باشم😂

من بالاتنم لاغره ولی پایین تنه چاقه هیچوقت لاغر نمیشه😐

امیدوارم مثل یه پدرکه بچشو بایه قشنگتر عوض نمیکنه کسی بیاد تو زندگیتون که اونم هیچکس رو به بودن شما ترجیح نده😊