2737
2734
عنوان

چ دارویی واسه عفونت قارچی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6682 بازدید | 53 پست
الان کبدت ب مشکل نخورده اون قرص خوزدی

نه عزیزم 

ولی من تحت نظر پزشک بودم 

مشکل کبدی خاصی نداری با یه دکتر مشورت کن بعد بگیر 

اگر گرفتی هم دوسه تا بیشتر نخور اونم یک شب یا دوشب درمیون بخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفکسیم آنتی بیوتیکه آنتی بیوتیک برای عفونت باکتریاییه نه قارچی

من همه چی خوردم درست نشدم سفکسیم درستم کرد پنج ماه درگیر بودم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2728
من سفکسیم دوسه دوره خوردم هی بدتر میشد دکترم رو عوض کردم خوب شدم  در کنار قرص گفت خودت رو با ج ...

نخور انتی بیوتیک تو بارداری ممنوعه.من سرماخوردم دکتر گفت برو جهار تخم از داروخونه بگیر بخور و یه استامسنفون ساده مجاز بخوری داغون شدم ولی تا میتونی سوپ و مایعات ببر بالا

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
نخور انتی بیوتیک تو بارداری ممنوعه.من سرماخوردم دکتر گفت برو جهار تخم از داروخونه بگیر بخور و یه است ...

الان خوب شدم 

ولی دکتر احمقم فقط انتی بیوتیک داد 5 ماه اول

مجبور شدم دکترم رو عوض کنم از شهرستان رفتم تهران برا عفونتم 

وقتی فهمید سفکسیم خوردم گفت بدتر عفونتت رو تشدید کرده 

خدا به خیر کنه بچم چیزیش نشده باشه 

الان خوب شدم  ولی دکتر احمقم فقط انتی بیوتیک داد 5 ماه اول مجبور شدم دکترم رو عوض کنم از شهرس ...

نترس چیزی نمیشه.دکترا بعضیاشون خرن.به منفی فکر نکن 

روزی ۳ بار عنبر نسا دود بده خوبه خوب میشی البته اگه باردار نیستی یا تو اقدام نیستی

منم عفونت داشتم از شدت سوزش و خارش گریه میکردم اصلا دکتر نرفتم چند روز عنبر نسا دود دادم خوب شدم

چه بگویم..نگفته هم پیداست..غم این دل؛ مگر یکی وُ دوتاست
2738
پماد کلوتریمازول واژینال  و پماد تریماسیولون اِن اِن دکتر به من داده بود یه کپسول هم هست ب ...

سلام ببخشید پماد ان ان مثل کلوتریمازول داخل واژن استفاده کردی؟

دوست عزیز میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺🥺