2752
2734
عنوان

شروع غذای کمکی برای بچه های ریفلاکسی از چند ماهگیه؟ مامانا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 3481 بازدید | 38 پست
اکرم بچه رو دو شیره نکن سر خود...بچه من دو شیره بود.خیلی بالا میاورد...از وقتی شیر خشکش رو قطع کردم بالا اوردنش نصف شده...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شی عزیزم, بچه رو ببر دکتر فوق تخصص گوارش اطفال, شاید خدای نکرده حساسیت داره و این نوع شیر بهش نمیساره که استفراغش اینجوری شده... این ولع مذبوط به اینه که معده میسوزه و فکرمیکنه اگر بازم بخوره لهتر میشه ولی هی می خوره و بدتر میشه
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
دوستان میگید علایم رفلاکس نوزادتون چیه؟! از چند وقتگیفهمیدید
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. خدایا ممنون به خاطر هدیه آسمونی که بهمون دادی، خودت پناهش باش. *خدایا همسرم و دخترم به خودت سپردم*
اکرم جان دکتر دختر من ب ب لاک میگه روزی سه وعده هربار یک پیمونه بدم به خاطر اینکه شیر تو معده بچه را غلیظ میکنه و کمتر بالا بیاره. میگه این بعنوان دارو باید باشه و وزن گیری بچه فقط با شیر خودت باشه
میدونم چه روزای داشتی پسرمنم اینجوری بود وقتی بالا میآورد تمام زندگیمان شیر بود خصوصا دو سه ماهگی از بس شیر میخورد. دکتر میگه نده اما من میدادم بعدا که دارو دادم کمتر شد ولی تجربه منم میگه اگه شدیده حتما نکسیوم و موتیلیوم می خواد با تجویز دکتر
من روزها را به امید آمدنت می شمارم

با سلام ، من پسر اولم تا ۴ ماهگی هر چی میخورد بلافاصله یعنی به ثانیه نمکشید که همه رو بالا میاورد پیش هر دکتری بردم بهش راینیتیدین و امپرازول دادن و عیچ فایده نداشت تا اینکه پیش یه دکتر دیگه بردم با یه قطره متوکلوپرامید بلافاصله مشکل پسرم حل شد ،،، مامانای مهربون یکم واقع بین باشین چرا چند نوع دارو رو با هم میریزین توی معده بچه بخدا هر دکتری نمیتونه به خوبی تشخیص بده و دلسوزانه درمان کنه نه خودتون و عذاب بدین نه بچه طفل معصوم رو ،،، بعدم اینکه بچه دومم هم رفلاکس پنهان داشت بردم فوری تشخیص دادن و با راینیتیدین دوبار در روز هر بار ۱/۵ سی سی خداروشکر خییییلی بهتر شد البته خانم دکتر بهم گفتن که محصولات گاوی رو به هیچ عنوان استفاده نکنم ،،، ان شاءالله هر چه زودتر نی نی هامون خوب بشن🙏🏻👼🏻

با سلام ، من پسر اولم تا ۴ ماهگی هر چی میخورد بلافاصله یعنی به ثانیه نمکشید که همه رو بالا میاو ...

سلام.‌شما بچتون که ریفلاکس پنهان دهشت الان خوب شده؟ چتد وقتشه؟ وزنگیریش خوبه؟