2737
2734
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237124 بازدید | 1228 پست

اصلن محلش نده واسه خودت بگرد به خودتم برس برو خونه بابات بمون و بیا برده که نگرفتن  اگه بخوای هرچی اونا میگن انجام بدی تا اخر عمر دیوونه میشی 

واسه چاقی هم قرص جینسینگ بخور تا تپل شی واسه خودت میگم نه اینکه بگم واسه اون بیشعور جلوه کنی 

تا میتونی خرج کن واسه خودت 

خودتو ننداز زیر پا اینو اون 

اینقدر حوصله ندارم که کاربر عزیز شما حرف بعدیتم درسته  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دقیقا منم امروز دیدم کامنتم لایک شده بعد نگاه کردم یکسال پیش کامنت گذاشتم    جالبه هنوزم د ...

😂😂😂😂

آره واقعا  ولی اسی  تو تاپیک هاش همش گفته از مادر شوهرم میترسم🙏😣

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

اگ خانوادت پشتتن از اونا کمک بخوا شدی کلفت شون داره ازت ایرادم میگیره حالا همسرت خودش حالا چی هست ک مینازه ب خودش بچه داری وگرنه یه مدت واسه تنبیهه ش قهرمیکردی 

ب خودتو  دخترت برس همچین آدم های هرکاری کنی کورن نمیبینن

الان تواین دوره زمونه والا ما توییلاق مون هم بااینکه سه ماه تابستان رو تفریحی می ریم چندروز می مونیم اکثرا همه ماشین لباس شویی داریم دیگه کسی بادست لباس نمی شوره کهنه بچه دیگه کی استفاده می کنه اخه ۴سال پیش قدیم که نبوده خانواده ات چه طور اجازه دادن تویه اتاق خونه پدرشوهرت زندگی کنی موقع خواستگاری به شوهرت نگفتن اگه پول برای خرید نداره حداقل یه خونه اجاره کنه شرایط رومی دونستی خودت چرا راضی شدی باهم زندگی کنین خانواده ات اصلا به شوهرت نمی گن چرا دخترمون نمی تونه بیاد خونه مون دلشون برای خودت ونوه اشون تنگ نمی شه یه بچه ۸ماهه حتی بیشتراز پدرش هم به مادرش وابسته است اون وقت چه طور می گی بچه ات اصلا ادم حسابت نمی کنه وبا مادر شوهرت اوکیه مگراینکه از بدو تولد مادرشوهرت بزرگش کرده که بیشتراز خودت به اون وابسته شده اصلا حرفات قابل باور نیست بیشتر شبیه داستان رمان هاییه که تو فضای مجازی ترند شده

2738

[QUOTE=267460904]الان تواین دوره زمونه والا ما توییلاق مون هم بااینکه سه ماه تابستان رو تفریحی می ریم چندروز می مونیم ... بااینکه توروستای ییلاقی مون هنوز امکانات خاصی نداره مردم با بخاری هیزمی شومینه خودشونوگرم می کنن گاز کشی نشده هنوز ولی ماشین لباس شویی دارن اکثرمردم

بنظر من ازش طلاق بگیر وقتی خوشش از تو نمیاد برای. چیته. ببین توام انقد خودتو دست کم گرفتی و به خودت نرسیدی اینطوری میگه وقتی میری بیرون انقد به خودت برس مهمون میاد ام همین طور وقتی 4 نفر به مادر شوهرت بگن عروسا خوشگله اونم ب گوش پسرش میروسونه 

😐😐😐 نمونه بیشعوری کامله شوهرت چرا برا مادر شوهرت کار میکنی کار نکن هرچی هم گفت بگو نوکرت نیستم کلفت استخدام کن برا خونت به من ربطی ندارع  قرص چاق کننده بگیر بخور ورزش کن 

شاد باش 

به خودت برس  اصلا هم به شوهرت محل نذار انگار نه انگار نیس بعدم نشد برو خونه مادر پدرت تا بیاد منت کشی نیومد هم به درک طلاق شو برا خودت زندگی کن حیفی 😕جونی  حتما مهریتو بگیر ازش اصلا کم نیار