2733
2739
یه وقت انقدر پرانرژی میشم و یه وقت اصلا حوصله ندارم حتی یه غذا هم درست کنم و این در کل سال به صورت چ ...

اهان چه بد عزیزم 

ولی احتمالا دارو و درمان داره وقابل کنترله امیدوارم هر چه زودتر سلامتی روحیتو بدست بیاری

چیشد که بیمارشدی منظورم اینه که به خاطر عصاب و استرسه و به خاطر حادثه ناگوار

یا همینطوری بدون علت؟

یه وقت انقدر پرانرژی میشم و یه وقت اصلا حوصله ندارم حتی یه غذا هم درست کنم و این در کل سال به صورت چ ...

پس همیشه همیجوری بودم، به خودم قول دادم کاری رو شروع نکنم اگر شروع کردم تمومش کنم حتی اگر زمان زیاد ببره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخ گفتی،باز سرطان بود درمان میشد دیابت بود انسولین میزدی ولی این درد لامصب داغونم کرده بخدا داغونم

این بیماری هم قابل کنترله حتما 

فقط لازمه پیگیر درمانت باشی عزیزم❤

[QUOTE=217836765]بهش جو نده،بیماری آنچنان مهمی نیست،همه یه وقتایی شاد هستن یه وقتایی ناراحت دلیل نمیشه که حتما دو قطب ...[/QUOTE من بعضی وقتا انقدر از زندگیم ناراضیم که فقط گریه بعد خوشحال و راضی و فقط به خاطر بچه هام میخوام برم دکتر چون خیلی عصبیم اونا رو هم دارم نابود میکنم....تو رو خدا اگه دکتر خوب میشناسید معرفی کنید

2728
دارو مصرف میکنه،تاثیرم داشته....من دنبال یه روانپزشک خوب میگردم

متاسفانه پدر من چون اعتیاد داره ،این بیماریش زیاد تو چشم میاد جوری که همه رو کلافه کرده! توهم میزنه،میره با جیب خالی یه معامله ی توپ میکنه!، میگه من خیلی پول تو حسابم!!!یا میشینه گریه میکنه میگه بچه هام زدنم!!!چند ساله اینجوری شده !!سالی یبار می‌بریم تيمارستان یه ماه بستریش میکنن خوب میشه!!!ولی معتاده  به خاطر همین دو قطبی شده!!!

متاسفانه پدر من چون اعتیاد داره ،این بیماریش زیاد تو چشم میاد جوری که همه رو کلافه کرده! توهم میزنه، ...

چقدر سخته....بعضی وقتا با این جسم سالمم حسرت آدمای فلج و کور رو میخورم که آرامش دارن....

2738