2733
2739
عنوان

عکس سونو ان تی و جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 90 پست
😖😖😖😖😖😖😖

چیشد عزیزدلم

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برا شما دختره من مطمنم

از رو چی گفتی؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
از ناحیه ی nb انگاری دختر و پایین تر از شکم  البته تیکر بارداریتون ابیه لابد پسر داری؟

نه تو دلیم دختره  درست حدس زدی خیییلیم عاشقشم😍😍😍😍😘😘😘

شما چی تودلیت دختره عزیزم؟؟

2738
اره منم دختر😍😍😍😍

ای جوونم😍😍😍😍

بچه اولته فدات؟

پسره دکتر حدسی نزد؟

با منید؟

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
پسره دکتر حدسی نزد؟

نه ایشالا فردا میرم سونو

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 
جفتت چیه عزیزم قدامی یا خلفی؟

لترال چپ

2706