2737
2739
فقط‌ گل بابونه دم کن بخور معجزه میکنه

😢بدم میاد از اینا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیاف دیکوفناک معجزه میکنه اگه داری بزار.. کیسه ی اب گرمم جورکن بزار جایی که دردمیکنه 

⏳زمان، خیلی زودترازاون چیزی که فکرمیکنیم میگذره.                    سالهامثل یه چشم برهم زدنی تموم میشه وازتمام روزها،ساعت ها ولحظه هافقط چندخاطره توذهن هرآدمی میمونه💔                   بچه هاجون میشن،جووناپیر وپیراهم میمیرن.                         آدماتاوقتی کسی روازدست ندادن فکرمیکنن سختیای دنیا بی پولیه،دوریه،انتظاره و......                                                        ولی امان،             امان ازروزی که عزیزی روازدست میدی تاااازه میفهمی آخرسختیای دنیاکجاست، هرلحظه احساس میکنی دلت میخوادبترکه ازدوریش، ازندیدن دوبارش وازدیگه نشنیدن صداش  ودلت میسوزه ومیسوزه تاآخرروززندگیت.......
2731
من تحمل میکنم خوب نشه دور از چشم شوهرم میخورم

بخور اذیت نکن خودتو 

کمپرس اب کرم بزار

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh