2737
2734
عنوان

احمقانه ترنننن کار زندگی مننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 44 پست
8کیلومتر از خونمون دور شده بودممم تازه چیییی میخاستم برم پارک😐 واقعا مخم پریده بوده😑😥

😐این که فاصله ای نیست حتما شهرستانی 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
وای گلم چ خوب ک برگشتی.مشابه رفتار شما برای خواهرشوهرم اتفاق افتاد و با این تفاوت ک شب شدو از ترس بر ...

دقیقااااا منم مونده بودممممم  

تازه منم میخاستم برم خونه دوستم بمونم که این همه چی و بدتر میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااااا منم مونده بودممممم   تازه منم میخاستم برم خونه دوستم بمونم که این همه چی و بدتر م ...

مادرانه بهت میگم..هیچ جا امنیت خونه پدری و مادریتو نداره...ی زمان بالاترین نگرانی فرار ازخونه ترس از تجاوز و بارداری و مواد بود.الان با وجود قاچاق اعضای بدن یقین داشته باش هرگز سالم ب خونه برنمیگردی البته دور از جونت

2731
خخخ چرا بهت برمیخوره چیز بدی نگفتم باور کن

برنخورد ب شماهم برنخوره چون چیز بدی نگفتم...بنظرم شماها ی پله تو نقص جلوترین که دنبال خانوما راه میفتین واسه ازدواج تا کنارشون ب ارامش برسین😂

برنخورد ب شماهم برنخوره چون چیز بدی نگفتم...بنظرم شماها ی پله تو نقص جلوترین که دنبال خانوما راه میف ...

دقیقا درست میفرمایی حرف حساب که جواب نداره😅

همون ضرب المثله که میگه زن بلای خونس الهی هیچ خونه ای بی بلا نباشه

بخدا کاربر آقا هستم🤒🤒
2738
مادرانه بهت میگم..هیچ جا امنیت خونه پدری و مادریتو نداره...ی زمان بالاترین نگرانی فرار ازخونه ترس از ...

اره واقعا اینقد جامعه خطر ناک شده که... 

ممنون بابت نصیحتتون❤️

خانما خیلی کارایی میکنن که پشتش هیچ فکری نیست و تقصیر خودشونم نیست  جوابشو از خدا باید پرسید خ ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
خخخ چرا بهت برمیخوره چیز بدی نگفتم باور کن

بحث نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706