2733
2739
عنوان

اگه کسی تحویلت نگیره و تو مهمون اون باشی چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 43 پست
فكر مى كنم ببينم چكار كردم كه موجب شده رفتارش باهام عوض بشه خيلى صادقانه ازش ميپرسم علت رفتارش رو ال ...

نه من رفتار بدی نداشتم بعد بخاطراش امده بودم کمکش کنم بعد اینکارو کرد محل نداد واقعن سخته خیلی ناراحتم

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من جاریمو خواهر شوهرم توی جمع باهم گرم میگیرن مثلا منو بی محل میکنن... واقعا نمیدونم چه رفتاری باهاشون داشته باشم 🥺 خودشم جوری نیس که بخوام قطع رابطه کنم بالاخره خونه مادرشوهرم میبینیم همو

نه من رفتار بدی نداشتم بعد بخاطراش امده بودم کمکش کنم بعد اینکارو کرد محل نداد واقعن سخته خیلی ناراح ...

عيب نداره به روت نيار بخشش از بزرگان هميشه

به بزرگوارى خودت رفتار زشتش رو ببخش

ماهرخ هستم 
2731
مطمینی ناراحت نشدی😁

وای اینقدر ناراحت شدم که نگو سرم درد گرفت اشکم نزدیک بود دربیاد😑یعنیا خیلی بهم برخورد ولی به روی خودم نیاوردم گفتم نه ناراحت نشدم اشکالی نداشت

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
2738
حالا من جاریمو خواهر شوهرم توی جمع باهم گرم میگیرن مثلا منو بی محل میکنن... واقعا نمیدونم چه رفتاری ...

اره☹من میخام قطع رابطه کنم دلخورم ازش

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘
نمیشه شب بدون خداحافظی برگردی یا صبح زود بدون اینکه ببینیش 

نه متاسفانه 

وای اینقدر ناراحت شدم که نگو سرم درد گرفت اشکم نزدیک بود دربیاد😑یعنیا خیلی بهم برخورد ولی به روی خو ...

حق داری خدایی خیلی بده بدترین حس به ادم دست میده مخصوصاا مهمون باشی