2737
2734
عنوان

ازدواج دختر معمولی رو به پایین یا بالا با پسر خ پولدار

| مشاهده متن کامل بحث + 4207 بازدید | 104 پست

اره دیدم . دو تا زن هم گرفت اولی خانواده درب داغون و تیغ زن ، دومی خانواده خوب ولی پولدار نبودن. اما مرده پولدار خفن . پووووولداااااااااااار ها ‌ الانم خدا رو شکر زندگیشون خوبه بچه دار هم شدن

امیدوارم ناراحت نشی عزیزم ولی یه چیزی رو اگه بخوام به عنوان یه دوست یه پیشنهاد بدم اینه که انقد دنبا ...

سلام ممنون از اینکه وقت گذاشتید و گفتید 

بابا من تاپیک هام انواع مختلفی داره واسم جالبه بدونم 

با تاپیک زدن شوهر پولدار جذب نمیشه😂😂

وقتی اینستا چیزی نیست میام این سایت به عنوان سرگرمی 

بقیه ش هم که بیرون و...

مطمین باش اگه دنبال تیغ زدن این و اون بودم 

وقتی نمیموند🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس خیلی وقته ازدواج کرده!!! من فک کردم 20 یا 21 سالشه!!

ببین عزیزم  هیچ وقت یه ادم سرشناس فکر نکنم بیاد با دختری که تازه می خواد قر وفر بیاد برای پسر ی که همه چیز تمومه بحث ازدواج رو پیش بکشه .بالاخره این ادم با صد جور دختر ووزن برخورد داشته و می تونه تو همون نگاه اول و صحبت اول برداشت کنه که هدف این خانم چیه ؟ برای زندگی هست یا ..‌. اگر زرنگ نبودن که این همه میلیار د میلیارد نداشتن ! حتما این خانم رو هم چند جایی امتحان کردن بعد انتخاب کردن .... الان حدودا فکر کنم ۲۰ سالی میشه ازدواج کردن ...و ۳ تا بچه دارن ... 

من به شدت به ابن اعتقاد دارم که تو تاریک ترین شب ها و سیاه ترین ابرها هست که خدا صدات رو میشنوه  و زیباترین صبح و زیباترین باران رو می فرسته .

امیدوارم ناراحت نشی عزیزم ولی یه چیزی رو اگه بخوام به عنوان یه دوست یه پیشنهاد بدم اینه که انقد دنبا ...

باحرفات موافقم عزیزم منم دلم میخواست شوهرم پولدار باشه حالا نه در حدی که استارتر میگه

دلم میخواست وضع مالی خوب داشته باشه که زندگی راحتی داشته باشم .تااینکه پارسال باعشقم اشنا شدم وضع مالیش خوبه شغل خوب خونه خوب

باغ و...دکترا هم داره ،،من چی ؟هیچی،نه شغل نه موقعیت اجتماعی خیلی پشیمونم که چرا دنبال شوهر پولدار بودم ای کاش خودم کار میکردم بیشتر درس میخوندم ای کاش فوق لیسانس داشتم 

همه زندگیم شده حسرت وپشیمونی

مردایده المو پیدا کردم ولی حالم خوب نیست

2728
خوب من خواستگار پولدار داشتم ولی تو هر شب داری تاپیک پول و پنت هاوس و پورشه میزنی خسته نشدی واقعا ؟ ...

داری فرهنگ تو نشون میدی قشنگم معلمومه که کی عقده ای کی نیست 😐خجالت بکش واقعا

دختر بودن جرم نیس..دختری که بلند میخنده بیحیا نیست حالش خوبه! دختری که میخواد حقش و بگیره سلیطه نیست، توانمنده! زنی که طلاق میگیره مطلقه نیست، مجرده!دختری که نمیخواد ازدواج کنه ترشیده نیست، مستقله!...      ❤علاوه بر اینکه چشم هارا باید شست، جوردیگر باید دید؛  مغز هارا باید  شست... جوری دیگر باید اندیشید!  
خوب من خواستگار پولدار داشتم ولی تو هر شب داری تاپیک پول و پنت هاوس و پورشه میزنی خسته نشدی واقعا ؟ ...

این مدل حرف زدنا خیلی دل میشکنه مواظب باش همه حق خوشبختی دارن حتی اونی که ۱۵۰ قدش ۴۰ کیلو وزنشه باباش کارگر شاید یکی این پستتو دید شرایطش اینجوری بود دلش شکست بابای منم کار گر یعنی حق خوشبختی ندارم ؟

سلام ممنون از اینکه وقت گذاشتید و گفتید  بابا من تاپیک هام انواع مختلفی داره واسم جالبه بدو ...

امیدوارم در حد همین سرگرمی باشه ،اگه هم نبود کلا مواظب باش جامعه الان پر گرگه واقعا ، احساس میکنم هم سن خواهر کوچیک تر منی ،برای همین دارم اینا رو میگم 🌹

2738

چقدر بی ادبی شما

به شما چه ربطی داره دقیقا!

یکم مودب باشید به جایی برنمیخوره!

واقعا خجالت نمیکشید هم جنس خودتونو خورد میکنید!؟

منتظر ..🤍🍃
برو بدبخت گشنه بشین تا پورشه سوار بیاد بگیرتت گدا 

لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه و توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
نخوندم کامنتتو  وقتم با ارزش تره  بای

بحث کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706