2737
2739
آخ که کسی که این درد رو کشیده میفهمه دقیقا قلب من احساس میکنم هزار تیکه شده یه روزایی خوبم یهو یادم ...

دقیقا میاد جلو چشمم به قرآن پناه میبرم اون لحظه که میخونم آروم میشم واگذارش میکنم به خدا امثال ما باید مشاوره های طولانی برن چون خیانت دیدن مثل از دست دادن یه عزیز میمونه همونقدر دردناکه نیاز به درمان داریم

دقیقا میاد جلو چشمم به قرآن پناه میبرم اون لحظه که میخونم آروم میشم واگذارش میکنم به خدا امثال ما با ...

یه چهار جلسه ای مشاوره رفتم ولی بی فایده هستش بعضی شبا که یادم میوفته باورت میشه دلم می خواد شوهرمو که خوابه خفش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا میاد جلو چشمم به قرآن پناه میبرم اون لحظه که میخونم آروم میشم واگذارش میکنم به خدا امثال ما با ...

هیچ وقت نفهمیدم اون طرفی که شوهرم باهاش بود کی بوده از کجا پیداش شده در چه حد بودن باهم ولی اونو مخصوص واگذار کردم به فاطمه زهرا چون اون میدونسته که شوهر من متاهله 

الهی جوری که دل من شکست دلش بشکنه اون لحظه یاد من بیوفته

یه چهار جلسه ای مشاوره رفتم ولی بی فایده هستش بعضی شبا که یادم میوفته باورت میشه دلم می خواد شوهرمو ...

منم همینطورم ولی میگم ارزش نداره به دست من بمیره من تو دردسر بیفتم باید جای دیگه به زمین گرم بخوره فقط به خاطر بچه زندگی میکنم وگرنه برای من با همخونه فرقی نداره دیگه

2731
هیچ وقت نفهمیدم اون طرفی که شوهرم باهاش بود کی بوده از کجا پیداش شده در چه حد بودن باهم ولی اونو مخص ...

اون یه خرابه بدبختی بود که همینجوریش تو این دنیا در عذابه اگه بدبخت نبود که به مرد متاهل آویزون نمیشد 

هعییی فقط سکوت کنید درمقابل ظلم هایی ک بهتون میشه خدا یجوری میذاره تو کاسشون خودشون میمونن  توش

من خیلی جاها سکوت کردم و ی آه کشیدم بعد طرف حالش مثل حال من میشد

(تا خدا بنده نواز است ب خلقش چ نیاز است)

منم همینطورم ولی میگم ارزش نداره به دست من بمیره من تو دردسر بیفتم باید جای دیگه به زمین گرم بخوره ف ...

دقیقا منم 

ولی بدبختیه من اینه هنوزم دوسش دارم یعنی بخاطر خودش برگشتم چون پارسال بچه نداشتم و راحت می تونستم جدا بشم فقط حق طلاق و گرفتم و برگشتم ولی با وجود اون دوست داشتنه بازم زندگی مثل قبل نشد

2738