2737
2734
عنوان

خانوما دارم میمیرم از نگرانی یکی کمکم کنه بهم بگه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 42 پست

در طول روز از چیزای مثل گریپ فروت . انار . زرشک غافل نشن . 

غذاهایتان کم نمک و کم روغن باشه . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جای اینکه به خودت استرس بدی تغذیه شوهرتو کنترل کن چرا اتفاقا میشه فشار هون رو کنترل وحتی لز بین برد با تغذیه درست ،استرس خودش یکی از عوامل فشار هستش شمما خودتم مراقب باش

بچه هام تنها امید زندگیه منن❤️
جدی بهتره طب گیاهی شما پیش کی رفتی کامل خوب شدی ما مشهدیم شما کجا رفتی

من نه ولی دوست مادرم چند سال پیش مشکل فشار خون بالا داشت ترسو هم بود با ترس فشارش بالا می رفت به قرص هم جواب نمیداد رفت پیش عطار و شنیدم دیگه  فشارش نرمال شد 

2731

شاید ژنتیکیه

نمک کم بریزتوغذاها وبیشتربالیموترش و.. مزه دارکن

فشارسنج بگیر ده روز یک بارچک کن

ماهم خانوادگی بالاس هیچی نشده

ولی عموها وبابام توسن بالا ۶۸همه آنژیو کردن

شما بی زحمت میبرمش دکتر قلب یا داخلی قرصهای رو شروع کنه حتما قرصها رو سر وقت میخورن و فراموش نکنن چربی و نمک کم بخورن استرس نداشته باشن ورزش کنن اگه چاق هستن وزن کم کنن فشار سنج تو خونه داشته باشین فشارش هر چند وقت بگیرین اگه دیدین با خوردن دارو ها بازم بالاست باید دارو هاش بیشتر شه 

حداقل هر ۶ ما مجدد میره دکتر

ی عمره فشار بابام بالاهست اول کاری که میکنی نمک رو به حداقل خودش برسون چای مکی یا چای قرمز مرتب بخوره این افراد به اصطلاح زود جوش و عصبی هستن سنبل الطیب میخورد بابام آروم میشد ولی الان که پا به سن گذاشته میگه گرمی میخورم بدتر میشم 

2738

شوهرم من از ۲۷ سالگی تا حالا که ۴۳ ساله است قرص می خوره برافشارش ایشون غلظت خون وچربی خون هم داره و دارو می گیره تو خانوادشون ارثیه من تا حد امکان تو غذا پختن رعایت می کنم که نمک و چربی کمتر استفاده کنیم الان یه زندگی نرمال داره زبق تجربه من تنها چیز خطرناک برای این افراد عصبی شدنهدکه بشدت فشار خونشون میره بالا

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍

بی زحمت اگه میخوای طب سنتی هم ببریش اول دکتر قلب ببر داروها رو شروع کنه طب سنتی درمان قطعی نیست 

هر چی هم طب سنتی گفت به دکترش بگو بعد بده بهش با قرصهای تداخل نداشته باشه