2737
2734
تاحالانخوردم الان هوس کردم 

یکمی بخور عزیزم نگران نباش 

من ک سر هر دوتاشون از هرچیزی یکمو میخوردم

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تن ماهی و عسل تا بعد از زایمان لب نزدم

عسل چرا اون ک فقط سه ماه اول میگن نخورید ک حساسیت نده من سه ماه دوم میخورم ی کم

ولی تن نخوردم منم تا الان

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2731
عسل چرا اون ک فقط سه ماه اول میگن نخورید ک حساسیت نده من سه ماه دوم میخورم ی کم ولی تن نخوردم منم ت ...

حساسیت ربطی نداره. چون فوق العاده گرم امکان داره مصرفش باعث سقط بشه

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
حساسیت ربطی نداره. چون فوق العاده گرم امکان داره مصرفش باعث سقط بشه

اها از اون لحاظ؟ چرا سه ماه اول ممکنه در بچه ایجاد حساسیت کنه 

گرمی ک میخورم من حتی دمنوش زنجبیل کمش اشکال نداره بدن منم کلا به گرمی عادت داره  

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2738
اها از اون لحاظ؟ چرا سه ماه اول ممکنه در بچه ایجاد حساسیت کنه  گرمی ک میخورم من حتی دمنوش زنجب ...

من عاشقارده شیره بودم ولی دکترم نذاشت بخورم😣ولی تا دلت بخواد میوه خوردم. تو الان خوردی ب فصلی ک میوه زیاد نداره. من بارداریم تو بهارو تابستون بود جات خالی کیلو کیلو میوه میخوردم😂

تیکر تولد یکسالگی دخترم💋👨‍👩‍👧
من عاشقارده شیره بودم ولی دکترم نذاشت بخورم😣ولی تا دلت بخواد میوه خوردم. تو الان خوردی ب فصلی ک میو ...

منم میوه زیاد میخورم سه ماهش ک تو تابستون بود الانم هلاک انارم تقریبا هروروز خوردم از وقتی اومده