2733
2739
عنوان

رییس شغالا

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 50 پست
آره حسادت که چی بگم دیگه شور حسادت رو دراوردن رابطه برادری رو به خاطر حسادت له کردن

باز خداروشکر کن که شوهرت بی‌احترامیه اونهارو قبول داره . نصف مردا اگر خانوادشون هر بلایی به سر زن و بچشون بیاره ، باز قربون صدقه‌ی طرف میرن .

آره حسادت که چی بگم دیگه شور حسادت رو دراوردن رابطه برادری رو به خاطر حسادت له کردن

بخدا اگر عادت کنید که محبتتون رو به اندازه خرج کنید و نه بیشتر ، خودت میبینی که همون جاری پرروت چجور میدوعه دنبالت و بهت احترام میزاره و ازت میترسه که نکنه یه روزی حالشو بگیری.

اما وقتی که همیشه به روش میخندی ، فک میکنه تو متوجه بی‌احترامیاش نیستی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باز خداروشکر کن که شوهرت بی‌احترامیه اونهارو قبول داره . نصف مردا اگر خانوادشون هر بلایی به سر زن و ...

تا وقتی فقط به خودم بود اونم اصن متوجه نبود یه موقعیتایی پیش اومد که فهمید داداششم بهش حسادت میکنه حالا تازه فهمیده چه خبر بوده و من این چد سال هیچی نگفتم

بخدا اگر عادت کنید که محبتتون رو به اندازه خرج کنید و نه بیشتر ، خودت میبینی که همون جاری پرروت چجور ...

آره من از روی ذات خودم باهاشون برخورد کردم از روز اول نمیدونستم اینا چه اخلاقی دارن همش باهاشون خوب بودم و احترام گذاشتم به بچه هاشون محبت کردم ولی حالا میبینم ای دل غافل اصلا لیاقت لبخند زدن منم نداشتن

2728
آره من از روی ذات خودم باهاشون برخورد کردم از روز اول نمیدونستم اینا چه اخلاقی دارن همش باهاشون خوب ...

من هم مثل خودتم دقیقا 

ولی به این نتیجه رسیدم که عروس هرچی دور از جون وحشی‌تره ، خانواده‌ی شوهر بیشتر بهش احترام میزارن . حتی اگر پشت سرش چشم دیدنش رو نداشته باشن ، اما رو در رو ، باهاش مدارا میکنن