2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو همونی هستی که جواب پیامکا رو دیر میدادی؟؟خو بدبخت حق داشته بعدم رفتی باهاش بیرون میگه میخوام با مامانتون صحبت کنم تو با یه حالت تمسخر برگشتی گفتی درباه چی؟؟؟؟!!!!نیم ساعت نیم ساعتم که جوابشو نمیدادی طرفو پروندی قشنگ

حالا پسره چجور بود؟

فدا سرت ولش کن کاریه که شده

تو پیامک ها ارتباط داشتیم از کجا میفهمید آنلاینم

خوب پیامک باشه اصلا ایرادی نداره دیر جواب دادن 

مگر اینکه وسط صحبت باشی برا هر پيام نیم ساعت وقت بزاری حواب بدی

ولی پیامک اول رو میشه دیر جواب داد

بعدش هم میپرسه دوسم داری؟

تو باید میگفتی به زمان نیاز دارم جواب بدم نه اینکه جواب ندی 

2738
تو همونی هستی که جواب پیامکا رو دیر میدادی؟؟خو بدبخت حق داشته بعدم رفتی باهاش بیرون میگه میخوام با م ...

خب خودمون هنوز اوکی نبودیم با مادرم براچی میخواست صحبت کنه

اجازه میداد خودمون اوکی بشیم

خب خودمون هنوز اوکی نبودیم با مادرم براچی میخواست صحبت کنه اجازه میداد خودمون اوکی بشیم

ببین الان چون رفته فکر میکنی خیلی مورد خاصی رو از دست دادی

فسمت باشه برمیگرده ولی برنگشت هم تجربه بشه تعادل رو رعایت کنید

خب خودمون هنوز اوکی نبودیم با مادرم براچی میخواست صحبت کنه اجازه میداد خودمون اوکی بشیم

عزیزم قبول کن بد رفتار کردی هرکی باشه بهش برمیخوره طرفو معرفی کردن برا چی؟؟؟برا خواستگاری و اینا دیگه به جای اینکه با حالت تمسخر بگی در چه مورد میگفتی اجازه بدید بیشتر باهم آشنا بشیم بعدا در رابطه اش صحبت میکنیم

ببین یه چیزی بگم دلت اروم شه دوسته من یه خواستگاره دکتر داشت ک همه چیییییش خوب بود دکتر بود ظاهرش خوب بود وضع مالی خانوادگی توپ بودن خلاصه ک کیس ازدواج یه مدت رفتن و اومدن دید خوشش از یه سری اخلاقاش نمیاد و باهم زیاد مچ نیستن در صورتی ک ب نظرم اصلنم مورده بدی نداشت ما چون صمیمیم همه چیزوجز ب جز بم میگفت یعنی میگم فقط باش حال نکرد ردش کرد پسره بازم چند بار ازطریق واسط پیگیر شد

الان دوستم با یکی اشناشده پسره کاملا معمولی از نظره ظاهر حتی شاید پایین تر از معمولی از نظره مالی فقط ماشین داره و خونه اجاره ای ولی خوب پسره تلاشگریه معلومه اینده داره کارشم در حده حقوق 6.7 تومنه الان جون میدن اسه هم یعنی همه زندگیشونو برپایه هم برنامه ریزی میکنن

چی میخوام بگم بعده این همه توضیح

این ک غصه نخور قسمت شاید بعدا یکی میخواد بیاد بیاد تو زندگیت ک باش خوشبختترین بشی

عاشقش باشی و اونم واست جون بده جوری ک اصلان بگی شکر ک قبلیا نشدن پس ناراحت نباش و ولش کن اگر ماله تو باشه برمیگرده 

ببخشید خیلی حرف زدم

یه چیزه دیگه درس عبرت بشه برات توی اینجور روابط کلاس و این خوبه اون رفتار بده رو بی خیال شو خودت باش فقط خودت سعی نکن یکی دیگه رو نمایش بدی این خیلی ب نفعته و در اینده کمتر دچاره مشکل میشی

2706