2737
2739
عنوان

فایده بچه دار شدن چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 24 پست

من که خیلی رسیدگی میکنم به پدرمادرم اما از فرزندم توقع ندارم الان سه ماهه مادرشدم و روزای سختی رو گذروندم همش گریه میکنه و یه شبم راحت نخوابیدم اما همه ی ما وظیفه داریم برای حفظ بقا و تداوم نسل نه برای کمک کردن به خودمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ک قرار نیس بد باشن. خیلیا هوای پدر مادرشونو دارن. اگ همه مث شما فک کنن نسل بشر منقرض میشه😄

بچه شیرینی زندگیه.با اومدن بچه مهربونی و فداکاری تو وجود ادم ریشه دارتر میشه. اینکه خدا تربیت یکی از بنده هاشو ب عهده تو گذاشته و لایقش دونسته هم خیلی حس قشنگیه

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
2731
بچه ففط برای اب دادن به دستت می خوای؟!عشق ومحبتی که از مادر وفرزندی دریافت می کنی.از هیچ‌چیز دیگه ای ...

دقیقاا

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 
من که خیلی رسیدگی میکنم به پدرمادرم اما از فرزندم توقع ندارم الان سه ماهه مادرشدم و روزای سختی رو گذ ...

الان سختته.. چند سال دیگه از آب و گل درمیاد لذتشو میبری.. بزرگ شدنشو قد کشیدنشو میبینی و کیف میکنی و اون موقع هست که دوباره میخوای مادر بشی و میری تو اقدام😂😂😂

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2740
وای نه ...همین یه دونه کافیه ....تمام و والسلام

منم این حرفو میزدم، سختترین حاملگی را داشتم، ولی بعد چند ساله همه چی یادم رفت و گفتم دوباره بچه میخوام🙈

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست)