2733
2739
عنوان

آخ که چقد دلتنگ دوران مجردیم هستم💔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 27 پست
من دوره ادمینی و ادیت و لوگو رفتم اگه یه وقت اینکارو کردی من میتونم برات پیج بزنم کلی میری بالا 🙂کا ...

هرجور شده میخام ب زبون بگیرمشو پول دوررو ازش بگیرم چیزی حدود صد تومن لازم دارم برا همه هزینه های سالن...حتما میخام برم..میدونم چطور و کجا تلافی اووون همه فوشو حرفایی بی اساسی ک بهم زده رو دربیارم

همین الانشم نشستم تو یه اتاق کاملااا تاریک و بی صدا بخاطر اذیتی ک ظهر کردو دعوا انداختوهیچچچ حرفی نز ...

با اینکه ادم بدیه ولی خیانت کنی خودتو خراب میکنی پیش بقیه میگن ضعیفه البته مردم گوه زیاد میخورن جلوش واستا فکرده هنوز مرد سالاریه

💛🤍👣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تهدید میکنه ؟ این خیلی بده اگه تهدیدتون میکنه اینکار جرمه تا دو سال زندان داره 

ببین من ن قصد جدایی دارم ن تابحال اقدام کردم ..میره تو حموم یک ساعت تو دستشویی اینا کارش طول میکشه یکساعت بعد میاد با حرص..قشنگ چهارستون بدنم میلیرزه ...میگم چی شده خدایا...درحالیک چن دیقه قبل اون خوش بودیما...بعد میاد دعوا اخم ..اره تو ی روز بخایی جداشی بخای مهریه بگیری بخای ابروم بره ..فلان میکنم اتیشم میزنه تیکه تیکم میکنه و باتفنگم میزنه😑😑😑🤲

مشکل رفتاری داره وسواس فکری شدید و شکاکه...

روحیم له شده..همه حسرت زندیگ ب ظاهر عالیمو میکشن..خونه..ماشین..درامد خوب..همه چی داریم..جز ادب و اخلاق

...من ادم شدیدااا احساسیم و مودبم اما اون...

2728
با اینکه ادم بدیه ولی خیانت کنی خودتو خراب میکنی پیش بقیه میگن ضعیفه البته مردم گوه زیاد میخورن جلوش ...

فقط دو جور میتونم داغونش کنم....بعد این همه سال شناختمتش یااینک خیانت کنمو ...یااینک وضعیت مالیمو طوری بهتر کنم بی سروصدا گوزشو بکنم از زندگیم برع...ک من راه دومو انتخاب کردم...

خداروشکر ک بچه ندارم...

ببین من ن قصد جدایی دارم ن تابحال اقدام کردم ..میره تو حموم یک ساعت تو دستشویی اینا کارش طول میکشه ی ...

ایشون فقط و فقط نیاز به روانپزشک داره  ولی میگین نمیاد دکتز

اگه خیلی دوستتون داره به نظرم با یه مشاوره صحبت کنین بدون اینکه ایشون و ببرین شاید راهکارهایی داد که بتونین راضیش کنین به دکتر رفتن

مردی که عاشق زنش باشه و زنش بتونه رگ خوابشو بگیره اون مرد هر کاری واسه زنش میکنه 

حسابشو خالی کنی ام حقشه 

انقدددد شکاکه...ب همچی قسم میگیره ازم..خستم...

براهمین منم دیگ فکر پول جم کردن یرااینده نیسم از پارسال تصمیمو گزفتم قبلا خیلی خودمو هلاک کردم..

ولی الان ی ماشین ب اسممه...و دیگ نمیزارم پس انداز کنه...بدخرجی میکنمو هرازگاهی ی تیک طلا...چن واقعا لیاقت نداره...تو عصبانیتش ی حرفایی میزنه ک دلم میخاد خدا از رو زمین محوش کنه...منی ک بد هیچ کیو نمیخام مرگ این بشر ارزومه....

تو هیکل ..ادب..قیافه...خونواده...سرسنگینی ..اخلاق.. ..همشو دارم .همه خونواده و طایفش کف کردن ک من با این ویژگیها زن این چرا شدم....اونوق این بشر هرروز میپره سرم

فقط دو جور میتونم داغونش کنم....بعد این همه سال شناختمتش یااینک خیانت کنمو ...یااینک وضعیت مالیمو طو ...

واقعن بچه داشتی نابود میشد

دایی منم میخاد زنشو طلاق بده البته به دلایل دیگه 

دو تا بچه دارن 🥺

💛🤍👣
2740
ایشون فقط و فقط نیاز به روانپزشک داره  ولی میگین نمیاد دکتز اگه خیلی دوستتون داره به نظرم با ی ...

خودم یمدت مشاوربودم😶درد همینه...

ن نمیاد..یبار رفتیم ...اونم مرده هچین حرف زد...این گف دیگ نریم گفتم چرا..گف دیگ عصبی نمیشم ..دکتره درمورد رضایت جنسی پرسید...ایشونم شبش گف دیگ نمیرم چ دلیل داره مرد دکتر از رضایت جنسی پیش تو بپرسه..اون یبارم باکلیدعوا و خواهش مثلا رف

انقدددد شکاکه...ب همچی قسم میگیره ازم..خستم... براهمین منم دیگ فکر پول جم کردن یرااینده نیسم از پار ...

خونه اگه واسه خودتونه اونم بگیر ازش بعد پرتش کن بیرون 😂😂

انقدر دلم خنک میشه از انتقام گرفتن خدایی اگه میتونستم خیلی کمکت میکردم🤍

💛🤍👣
خونه اگه واسه خودتونه اونم بگیر ازش بعد پرتش کن بیرون 😂😂 انقدر دلم خنک میشه از انتقام گرفتن خدایی ...

اونموقع مجرد بود گرفتیم  دوست بودیم..ب اسم مادرشخرید..ولی بعدش با وکالت نامه زد ب اسم خودش...

عمرااااا این بشر ب اسمم خونه بزنه...

ولی نقش بهتری دارم..کار ک کنم یمقدارپول جم میکنم ب اسم خرید خونه جدید اینم میفروشیمو یجابزاریم ب اسم خودم میخرم...این بشر لیاقت نداره چن این خونرم خریدی کلا با چک خرید و من نادون از همه چی زدم ک چک هارو بدیم

خودم یمدت مشاوربودم😶درد همینه... ن نمیاد..یبار رفتیم ...اونم مرده هچین حرف زد...این گف دیگ نریم گف ...

نمیدونم والا ولی بهتر بود میرفتین مشاور زن وقتی میگین انقدر حساسه همسرتون 

نمیدونم والا ولی بهتر بود میرفتین مشاور زن وقتی میگین انقدر حساسه همسرتون 

اونم رفتم دکتر دادسرا بود گفتم ی پرونده از این داشت باشه بد نیس...اونم ک نرف..😑