2733
2739
ایشونو نمیدونم ولی اغلب از رو‌ی چشم و همچشمی بچه خارشوهر جاری این‌کارا رو میکنن 

منم دقیقا دارم به این موضوع فکر میکنم 

و در عذاب بودم ولی ترجیح میدم بچه بازی کنه و خوشحال باشه تا باهوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چقدر سخت گیر هستین  سخت گیری کودک و مریض میکنخ حالا باهوش نباشه از الان فکر بچه دو زبانو ای ...

عزیزم بازی که مشکلی نسیت ولی در معرض تلویزیون گذاشتن به مدت طولانی قطعا خیانت محضه. 

مشکل اینه که بعدها باید بسیار تلاش کرد تا این صدمات جبران بشه

کافیه تاپیک افرادی رو بخونین که بخاطر داشتن یک کودک کم توجه و مشکوک به بیش فعالی یا اوتیسم چه دردسرهایی میکشن و منزوی میشن ولی در یک گوشه از حرفهاشون میبینی که بلهههه بچه صبح تاشب پای تلویزیونه و اصلا به این قضیه بعنوان عامل بیماری توجه نمیشه و فقط دارو داده میشه

بعبارتی صورت مساله حذف میشه

منم دقیقا دارم به این موضوع فکر میکنم  و در عذاب بودم ولی ترجیح میدم بچه بازی کنه و خوشحال باش ...

جالب اینجاست این کار فقط هوششون رو از بین میبره

هوش واقعی اون تمرکز هستش که نابود میشه

برای دوزبانه شدن بعد از دوسال همه چیز خوبه و میشه انجام داد

2731
عزیزم بازی که مشکلی نسیت ولی در معرض تلویزیون گذاشتن به مدت طولانی قطعا خیانت محضه.  مشکل اینه ...

نباید زیاد از بیماری ترسید اوتیسم بیماری خاصیه 

انقدر نگران نباشید 

بازی و سرگرمی برای بچه عالیه

ایشونو نمیدونم ولی اغلب از رو‌ی چشم و همچشمی بچه خارشوهر جاری این‌کارا رو میکنن 

بنده فقط بخاطر خستگی و اینکه دخترم میدید بچه بغلمه حسادت میکرد میزاشتم روی زمین و وقتی تلویزیون روشن بود بهانه بغل نمیگیرفت مجبور شدم

الان 22 ماهشه دو ماهه که اجازه ندادم  نگاه کنه. و تلویزیون در حد شبکه ی پویا اون هم محدود. تغی ...

دختر من هم دوزبانه شد، و زبان چینی رو هم براش با همین روش پیش رفتم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم، دخترم امسال جهشی هم خونده، 

ریسک این روش اینه که بچه اگر مستعد بیماری باشه باعث بروزش میشه، وگرنه بچه اگر پای سی دی که من میزارم نشینه، پای کارتون نمیشینه؟ خودتون فیلم و اخبار میبینید نمیبینه کنارتون، من کلا تلویزیون خودمون رو قطع کردم و فقط کارتون برای بچه م بود، اونم برنامه ریزی شده، نهایت چهارساعت در روز، خدا رو شکر مشکل خاصی پیش نیومد، به دوستام هم این روش رو معرفی کردم چهار نفر با همین سیستم تکارتون پیش رفتند و خدا روشکر بعد سه یا چهار سال مشکلی ندارند

الان 22 ماهشه دو ماهه که اجازه ندادم  نگاه کنه. و تلویزیون در حد شبکه ی پویا اون هم محدود. تغی ...

دقیقا این نکته آخری که گفتید خیلی مهمه، من این دو سال کرونا که بچه رو نمیتونستم بیرون ببرم، باعث شده بچه مثلا روزی ۶ ساعت کارتون ببینه، و واقعا عذاب وجدان دارم، کاش اوضاع مساعد بشه

2740
دختر من هم دوزبانه شد، و زبان چینی رو هم براش با همین روش پیش رفتم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم، دخترم ...

خداروشکر انشالله که موفق باشن

قطعا شما اصول دوزبانه شدن رو رعایت کردین

پسر من از شش ماهگی ساعات زیادی پای تلویزیون بود و همین باعث اثر منفی شد. بعد از خاموش شدن تلویزیون هم که بخاطر دخترم اجازه نداشتیم باهاش ارتباط بگیریم.

دوبانه شدن باید با اصول پیش بره

دقیقا این نکته آخری که گفتید خیلی مهمه، من این دو سال کرونا که بچه رو نمیتونستم بیرون ببرم، باعث شده ...

سعی کنید با روش های دیگه سرگرمش کنید هر چند که دختر شما بزرگ شده ولی قطعا در هر سنی حتی بزرگسال تماشای زیاد تی وی عوارض خودش رو داره

دختر من هم دوزبانه شد، و زبان چینی رو هم براش با همین روش پیش رفتم و خدا رو شکر مشکلی نداشتم، دخترم ...

سلام 

دو سه ماه برا دختر سه سالم گذاشتم و باهوشه،میشه روشتون بگید چکار کردید که موفق بودین،سایت بهتره یا دی وی دی

سلام  دو سه ماه برا دختر سه سالم گذاشتم و باهوشه،میشه روشتون بگید چکار کردید که موفق بودین،سای ...

من با سی دی راحت تر هستم، چون دخترم خودش انتخاب میکنه و بیشتر دوست داره،

من با کارتونهای دکتر امینی پیش رفتم، ولی خوب با سایتش راحت نیستم، اشتراک چند روزه رایگانش رو گرفته بودم، اصلا راحت نبودم، با همون سی دی پیش میرم،