2737
2734
فک کنم اره

پسرمن تالاسمی مینورمادرزاد داره

کم خونی داره مث خودم

چندوقت پیش تافراخوانش رودیدم رفتم برای آزمون شرکت کنم

دیدم جز شروطش این رونوشته که تالاسمی مینوروماژورنباشن

اصلاتعجب کردم

مینورقابل مقایسه باماژورنیس

راحت زندگی میکنن

فقط باهم نوع خودشون نمیتوونن ازدواج کنن

پسرمن ازالان میگه پلیس میشم خیلی ناراحتشم...

بچه س متوجه نیس که تونمیتوونی بشی و...رو

ولی خیلی شروطش سخت وبدنامعقوله

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمن تالاسمی مینورمادرزاد داره کم خونی داره مث خودم چندوقت پیش تافراخوانش رودیدم رفتم برای آزمون ...

من خودم تکواندو کار ام.حکم و مدال هم دارم.مشکل جسمی و روانی هم ندارم.فقط از آزمونش نگرانم

ان شاا...که موفق باشی🙏

سنت کمه بنظرمن یکی ازبهترین شغل ها برای یک پسره

من دوست برادرم پلیس هم دانشگاهیام دوسه تاشون پلیس بودن وبرای بردن بالای حقوق شون رشته ی فقه وحقوق میخووندن

خیلی خوبه ازحالادنبال درست کردن آینده تی

ان شاا...خدابرای پدرومادرت حفظت کنه واین مسیر روبرات هموارکنه🌱

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2728
من خودم تکواندو کار ام.حکم و مدال هم دارم.مشکل جسمی و روانی هم ندارم.فقط از آزمونش نگرانم

عالیه

ان شاا...موفق باشی🌱

من خودم توفکربودمدآزمونش روبدم وشروطش رودیدم کلامایوس شدم

خیلی خوبه

آفرین که ازالان میخوای زندگیتوبسازی

مردهاوپسرهابایدازسن نوجوونی تلاششون روزیادکنن برای موقعیت بهترتوجامعه برای آسایش خودشون چون بلاخره قراریه خانواده بهشون تکیه کنن🌿

من لذت بردم ازتاپیکت

ان شاا...موفق باشی وخدابه دلت نگاه کنه وبرات بسازه🙏

آبجی اگر من عمومی رو خوب بزنم ولی اختصاصی رو از هر درس دوتا بزنم قبول میشم

ریاضی و زبان باید خوب بزنی

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
2740
زنده باشی خاله.لطف داری

🙏🙏🙏🙏