2737
2739
الان به خاطر اعتیاد خونتو ترک کردی؟

ن اعتیادشو ک به خانوادم نگفتم یک سال زیرنظرش میگیرم اگ حتی یکبار بره سمتش دیگ تمونه خودش میدونه،

ولی امروز ک اومدم اون دستمالرم دیدم دلم نخواست ن توخونه باشم ن روی نحسشو ببینم بلندشدم رفتم ،نیم ساعتیم میشه با اسنپ برگشتم خونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم مشاور برو سنی نداری خودتو بدبخت نکن

واسه جدایی؟؟

میترسم از جدایی....کاش هیچگونه وابستگی هم نداشتم ولی لعنتی سه سال باهاش دوست بودم دوسال نامزد ی سالم خونه خودمم عاشقاانه باهاش زندگی کردم اصلا باهاش بزرگ شدم بعد فهمیدم یه خنجر از پشت زده بهم اعتیاد داشته اومده خاستگاریم.‌‌.‌.میدونست خیلی عذاب کشیدم بخاطر اعتیاد بابام ...ولی...‌اخ خدایا...من چه گناهی کردم به درگاهت....

ولی یکبار ببینم رفته سمتش میرم واس همیش میرم خونه بابام میپوسم ولی پیش کسی نمیمونم که ذره ای واس خوشبختی و اینده من ارزش قاعل نیست 

2728
اگ بچه نداری خودتو نجات بده فقط نجات بدع 

ندارم قصدشم ندارم.میخوام نجات پیدا کنم ولی اینجوریم برم بابام میگ برگرد تا ترک کنه فرصت بده میخوام فرصترو بدم ولی یبار ک رفت سمتش بزارم کامل برم کسیم دهنشو وا کرد بگع فرصت بده زبونم دراز باشه ،باباشو خانوادش میدونن که بهش فرصت دادم تا ترک کنه اوناام اونموقع لال میشن

ندارم قصدشم ندارم.میخوام نجات پیدا کنم ولی اینجوریم برم بابام میگ برگرد تا ترک کنه فرصت بده میخوام ف ...

ایشاالله هرچی ب صلاحت هست برات رقم بخوره🌹

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞
2738
مرسی

عزیزم این روزا که شوهرت ترک کرده اصلا زمان مناسبی نیست واسه قهر  کردن نیست این روزا خیلی حساس هست با کوچکترین بهانه ای ممکنه بازم خطا کنه نزار ناراحت یا عصبی بشه این روزا یه کم تحملت رو بالا تر ببر و سعی کن کمکش کنی روی ترکش بمونه گلم 

خوب خود ارضایی کرده که کرده چرا اینقدر ناراحت شدی؟ وقتی 2 ماهه رابطه ندارین باید یه جوری خودشو خالی کنه دیگه بزار بکنه چیکارش داری 

من تازه خودم به شوهرم گفتم ازت طلاق عاطفی میگیرم و حق نداری دیگه بهم دست بزنی حق خیانت هم نداری گفت پس چیکار کنم گفتم برو خودارضایی کن مثل بقیه مردهای مجرد که زن ندارن و واقعا هم اصلا برام نیست که این کارو بکنه

الان 10 روزه شوهرم تو خونه مونده برای ترک و اصلا بیرون نرفته هی بهش اصرار میکنم بیا باهم بریم تا سر کوچه خرید یا باهم بریم آشغالا رو بزاریم سر کوچه میگه نمیام بیرون بیام میترسم وسوسه بشم میگم تنها که نیستی من همراهتم میگه نه نمیام بیرون حالا فردا نوبت دکتر داره بعد 11 روز از خونه باید بره بیرون خدا به خیر کنه البته باهم میریم تنها نیست

دردش خیلی زیاده بیقراریش خیلی زیاده و از همه بدتر اینکه خوابش بهم ریخته و نمیتونه بخوابه

عزیزم این روزا که شوهرت ترک کرده اصلا زمان مناسبی نیست واسه قهر  کردن نیست این روزا خیلی حساس ه ...

اخ الهی شکررررر که شوهرت گذاشت کنار الهی شکر خبر خوبی بود واقعا،مراصب باش عزیزم

باهاش حرف زدم بیچاره میگ خودم نکردم میگ بخدا از وقتی ترک کردم ببخشیدا ی شب درمیون خود ب خود میاد میگ بخاطر همین دوماهه پیشت نمیخوابم و نمیتونم بهت نزدیک بشم کلا سیستمش بهم ریخته و این حرفا ...چی بگم البته کرده باشه هم برام مهم نیست بخده رد دادم یلحظه وضعو دیدم 

خیلی خوشحالم که بهم پیام میدی همش یادم میکنی اصن بخدا حس خیلی عمیقی دارم نسبت بهت ...چون این حرفارم ب کسی نمیتونم بگم به تومیگم واقعا اروم‌میشم 

ایشالا دگ نره سمتش رابطه عاطفیتونم درست بشه نشدم فدای سرت پسرتو عشق است

اخ الهی شکررررر که شوهرت گذاشت کنار الهی شکر خبر خوبی بود واقعا،مراصب باش عزیزم باهاش حرف زدم بیچار ...

فدات شم عزیزم نظر لطفت هست همیشه پیگیرتم و برات دعا میکنم گلم چند شبه شوهرم اصلا خواب نداره امشب خیلی مشکوک شدم آخه یه قرص که دکتر گفته بود توش مخدر هست بهش دادم اما اصلا خوابش نبرد با خودم گفتم نکنه شیشه ای چیزی میکشه خواب نداره صداش کردم بهش گفتم بیا یه تست اعتیاد بده خندید گفت باشه جواب تستهاش همش خداروشکر منفی شد اما یکیش یه خط کم رنگ و پررنگ افتاد اونیکه مربوط به گل و حشیش هست اما توی این ۱۰ روز اصلا سیگار نکشید و بوی سیگار هم نداده نمیدونم به خاطر قرص هست یا اینکه اصلا اونم منفی هست حالا فردا به دکتر نشون میدم ببینم نظرش چیه؟ هرچی راجع به ترک گفت میام بهت میگم شاید به دردت بخوره اگر همه تستهاش منفی بشه میگم اون قرص نالتروکسن رو بده بخوره تا خیال منم راحت بشه برام دعا کن گلم

ببینم میتونم تستش رو اینجا بزارم ببینی؟

فدات شم عزیزم نظر لطفت هست همیشه پیگیرتم و برات دعا میکنم گلم چند شبه شوهرم اصلا خواب نداره امشب خیل ...

عزیزم ایشالا که نرفته باشه ولی حواس بده دگ شاید داره ترک میکنه حیفه تو که تحمل کردی بازم بکن تا ببینیم چی میشه 

بهم بگو ممنون عزیزم باز با دکتر مشورت کنی قشنگ راهنماییت میکنع که بفهمی کشیده یا نه ولی همینک ازمایش منفی بوده خیلی نکته مهم و خوبیه 

عزیزم چن ساله؟؟

عزیزم ایشالا که نرفته باشه ولی حواس بده دگ شاید داره ترک میکنه حیفه تو که تحمل کردی بازم بکن تا ببین ...

شوهرم چند سالشه؟ ۴۵ سال 

یا اینکه چند ساله میکشه؟ الان ۶ ساله فهمیدم معتاده اولس تریاک بود الان فکر کنم ۴ ساله هرویین

2706