2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاه ی خانوم پرستار داریم برجی دوازده حقوقشه شوهرش کلا سواد خوندن نوشتن فقط داره و بیکار واسش ماشین خرید مسافرکشی کنه اونم نمیکنه

ی خانوم معلم داریم ک شوهرش کلا بی سواده اونم واس شوهرش ماشین خرید ولی خو شوهر این مسلفرکشی میکنه

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
مگه کی چیز بدی گف والا من که چیز تندی نگفتم دارم با اسی گپ میزنم 

شخص خاصی رو نگفتم عزیزم به خودت نگیر 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2731

آره من 

موقع ازدواج من دانشجو بودم سال آخر دانشگاه شوهرم کاردانی شو تموم کرده بود و آخرای سربازی بود و پاره وقت می‌رفت در و پنجره سازی کار میکرد که البته اونجا پولشو خوردن 

هرگز یادم نمیره بعد از سه چهار ماه حقوقش رو با یه چک دو تومنی دادن چقدر خوشحال بودیم 😁😁😁 ولی خب شوهر من خییییییلی جنم داشت 

با چهارصدهزار تومن ناقابل زندگی مونو شروع کردیم جفتمون با همدیگه کار کردیم تلاش تلاش تلاش تلاش کردیم

شوهرم یک سره مطالعه کرد صدها کتاب خوند مشاوره های مختلفی گرفت توی دوره های مختلفی شرکت کرد یک سره در حال تجربه کردن کارهای جدید بود ما خیلی خیلی خیلی شغل های مختلفی راه انداختیم و شکست خوردیم ولی بالاخره شرکتی که تأسیس کردیم گرفت و به لطف خدا الان چند تا خانواده از سفره ای که پهنه دارن نون میبرن سر سفره خودشون 

نگاه نکن الان وضعش چطوره اگه طرف جنم داره خیالت راحت میتونه زندگی رو سر پا کنه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

دختر عمه من پدرش رییس بانک بود خودشم لیسانس داشت ولی شاغل نبود به یه پسر کارگر شوهر کرد 

اولش کل فامیل گفتن چرا دخترتو به این دادی و کلی حرف زدن ولی خب دختره خودش خواست 

الانم دو تا بچه دارن و ظاهرا هم زندگیشون خوبه 

البته پدر زنه یه شغل ررست و حسابی واسه دامادش پیدا کرد

مهندس نه ولی خانوم پزشک دیدم که با کارگر ازدواج کرده 

اونوقت زندگیشون چطوره؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2738
مگه درامد اونا بهتره؟؟

راننده مدارس زحمتی نداره عزیزم.حتی خودتون هم میتونید کمک شوهرتون اینکارو انجام بدین.میتونید چندتا مدرسه رو باهم بگیرید.اگر امسال نتونستید از سال دیگه قبل از سال تحصیلی پیگیر باشید.من درامدشون رو نمیدونم چجوره.فقط میدونم  بعضی از راننده ها کنار کارشون اینکارو انجام میدن.خودش ی کمک خرج حساب میشه.اگر تاکسی تلفنی که کار میکنن درامد خوبی نداره میتونن کنارش تاکسی اینترنتی مثل اسنپ برن.فکر کنم هم سرویس مدرسه باشن هم راننده تاکسی اینترنتی درآمدش خوب بشه براشون.خودتون هم میتونید کمکشون باشید یا اینکه کسب و کار خونگی راه بندازید.