2737
2739
میشه بگی من چکار کنم بهتره برم یا بمونم ممنونم

نه نه نرو حافظ دار میگه شوهرت دست خودش نیست عاشق شده اون ژنه خیلی دلبری می‌کنه.تو هم داری دست دست می‌کنی کارت فقط شده عیب جویی

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نه نرو حافظ دار میگه شوهرت دست خودش نیست عاشق شده اون ژنه خیلی دلبری می‌کنه.تو هم داری دست دست می ...

لطفا برای منم بگو🙏

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
2731
نه نه نرو حافظ دار میگه شوهرت دست خودش نیست عاشق شده اون ژنه خیلی دلبری می‌کنه.تو هم داری دست دست می ...

ون 

ممنون ؟جی نفست حقه خدا هیچ وقت گرفتارت نکنه به حق امام زمان

خدا بچتو برات نگه داره  

فدات عزیزم دعام کن عزیزم دعا کن ظهورشم ببینم بچه‌هامم مریض نشن .امیدوارم تونسته باشم آروم یا کمکتکر ه باشم

فدات عزیزم دعام کن عزیزم دعا کن ظهورشم ببینم بچه‌هامم مریض نشن .امیدوارم تونسته باشم آروم یا کمکتکر ...

خیلی کمک کردی فرشته های مثل تو خیلی کمن خدا حفظت کنه ایشالله همیشه خوشبخت و موفق باشی بچه هاتم همیشه سالم و سلامت باشن

2740

اگر میخوای مشکلت حل بشه شروع کن صدقه بده به هر نحوی لازم نیست پول باشه هرکار خیری صدقه محسوب میشه.یه بسته ماکارونی. بده.هرچی از دستت برمیاد هر هفته نمیتونی هر ماه.به نیت اینکه این ژنه از سرت باز شده شوهرت برگرده سر زندگیش .اگه قراری چیزی گرفتاری رو رفع کنه اون صدقست.اینو از من به یادگار داشته باش.و کافیه یکبار امتحان کنی تا بهش ایمان. بیاری