2733
2734
عنوان

شما بودین ناراحت نمیشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 35 پست
همش دارم به همین فک میکنم اتفاقا همیشه از خانوادم تعریف میکنم  خودمم هیچوقت تو ذوقشون نزدم نمید ...

شما اشتباه نکردی 

اونا بی فرهنگن شما مقصر نیستی ک😶

شازده کوچولو گفت : از کِی اوضاع بهتر میشه؟!                      روباه گفت: از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره🎶  اگر دیر جواب میدم به این خاطره که زیاد آنلاین نمیشم و اعلاناتم رو چک نمیکنم🙏🏻🧡
بله درسته  ولی به نظر من با اینجور آدما هیچوقت دوست نشین

متاسفانه ادما از دور قشنگن

تا نزدیکشون نشی و دوست نشی نمیفهمی میتونن آشغال باشن

خداوندا شبم را روز گردان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من گفتم عمه هات داغونن اونم دیگه چیزی نگفتن ولی اعصابم خورد شد بازم

اره چون اون مامان و بابات رو نشونه رفته ولی تو عمه هاش رو برای همین دلت خنک نشده. یک بار یکی توی مدرسه بچه که بودم نمیدونم راجع به خانوادم چی گفت من همونجا باهاش دعوا کردم بعد حس کردم اون دعوا کافی نبوده رفتم توی کلاس وسایلش رو داغون کردم . بچه بودم کار بدی کردم ولی خوب اونم نباید حرف اضافه میزد

واقعا ممنون خیلی از احساس گناهم کم شد:)

عزیزم 

چنسالتونه؟ 

اصلأ نگران نباش

ی کسایی تو زندگی هستن ک هر چقدر شما تلاش کنی ک درستشون کنی بدتر میشن 

این دوستاتم جز اون دسته ان 

قشنگ بلاکشون کن 

خیلی ام قوی باش ، بهت گفتن لوس و بی جنبه 

حرفاشونو بی جواب بذار ک بهترین تو دهنیه

شازده کوچولو گفت : از کِی اوضاع بهتر میشه؟!                      روباه گفت: از وقتی بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره🎶  اگر دیر جواب میدم به این خاطره که زیاد آنلاین نمیشم و اعلاناتم رو چک نمیکنم🙏🏻🧡