2733
2734
عنوان

دخترم از دیشب تب داره چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 52 بازدید | 42 پست
پاشویه کردم لرز کرد

پاشویه نه این کار که گفتم رو انجام بده باید کاملا اب دستمال رو بگیری به شکل ماساژ زیر بغل و کشاله های رانش و شکمش بمالی

این کاری هست که بیمارستان کودکان برای پایین اوردن تب بچه ها انجام میدن من پسرم تبش پایین نمیومد هر چی شیاف میذاشتم  این کار رو انجام دادم خیلی موثر بود البته حتما متخصص اطفال بری احتمالا انتی بیوتیک میده سریعتر تب پایین میاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پایین نمیاد تبش

بروفن دادی و پایین نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم پسرم ویروس جدید رو گرفت نه شیاف نه شربت استامینوفن اثر نداشت

بروفن ظرف یکساعت قطع میکنه تب رو 

بعدش باید حواست باشه 

من 12 ساعت به 12 ساعت میدادم

2731
نزدیک دوسالشه.۱۱کیلو.فقط تب داره

۲۲ قطره از قطره تایلوفن. و یک قاشق مربا خوری سرخالی شربت پروفن. اگر حالت رفتار غیر طبیعی داشت حتما با اورژانس تماس بگیرید. بچه هستش و احتمال تشنج داره و خیلی خطرناکه براش

قطعا هر دارویی شیمیایی ضرر داره ولی خطر تشنج و یه عمر گرفتاری بدتر از مصرف بروفن هست دوست عزیز

در ضمن باورتون میشه دختر خاله من سر یه اسهال ساده چون پزشک یه قطره داده بود و این بچه زیر شش ماه بود با مصرف همون قطره تشنج کرد 

دآرو ساز هستید شما؟

نه عزیزم ولی خودم یه بار مشورت گرفتم گفتن سریع پروفن بده خدا رو شکر ندادم و رفتم سریع متخصص اطفال دکتر گف کار درستی کردی چون بچه زیر دوسال باید با نظر متخصص اطفال پروفن بگیره چه میزانی که باید مصرف کنه چه اینکه چن ساعت یه بار مصرف باشه 

نه عزیزم ولی خودم یه بار مشورت گرفتم گفتن سریع پروفن بده خدا رو شکر ندادم و رفتم سریع متخصص اطفال دک ...

جسارت من رو بپذیرید..من داروساز هستم وبه تناسب وزن و سن کودک دوز مصرف رو قید کردم. متخصص همکار هم کمی فرافکنی کردن خطر نداره اما بشرطی که دوز درس تجویز بشه

عزیزم اگه تبش کنترل نمیشه حتما ببرش دکتر دختر منم دیروز اینطوری شد هرکاری کردم تبش پایین نیومد اخرش ...

آمپول اپوتل و بتامتازون بصورت iv داخل سرم بتناسب سن و وزن تجویز شده