2733
2734

ینی تا ماه گرفتگی تموم شه به هیچ جات دست نمیزنی؟میشه مگه؟

میگن تو بهشت 🏞یه ظرف بزرگ سیب زمینی سرخ کرده میزارن جلوت 🍟هربار که برمیداری یه فرشته دستتو ناز میکنه🧚‍♀️ میگه زیاد درست کردم 😍واسه ی خورشت هم نیست☺ با خیال راحت بخور😋😇 (جدید نیستم دوبار ترکیدم😒)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پیشگیری بهتر از درمانه  فقط احتمال بده ۱۰ درصد درست باشه بعدا به خاطر بچه یه عمر عذاب وجد ...

منم حامله بودم خورشید گرفتگی شد دستمو زدم ب بدنم دخترم یک خال کنار لپش داره فک کنم خورشید گرفتکی

2731
عزیزم خودمم ادم تحصیل کرده ایم نمیشه بعضی حرف ها رو نادیده گرفت

خوبه تحصیل کرده ای یه سری چرت و پرتا نسل ها بین مردم رواج داست پس باید نادیده نگرفت؟

حتما ۱۳ نحسه

نباید با گربه ی سیاه روبه رو شد

آدمای مو قرمز از نسل جادوگران

زمینم مسطحه ما خبر نداریم

...

مسلمون که هستیم خداروشکر پیامبر روز وفات فرزندشون که خورشید گرفت گفته خورشید و ماه به خاطر کسی نمیگیرن و رو سرنوشت کسی اثر ندارن این یه پدیده ی طبیعیه...

پس خواهشن انقد سطحی فکر نکنید

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
خوبه تحصیل کرده ای یه سری چرت و پرتا نسل ها بین مردم رواج داست پس باید نادیده نگرفت؟ حتما ۱۳ نحسه ...

این که میگن نحسه به من ربطی نداره اینجا گفتم نظر خواستم شما حتما زمین شناسی خوندی اینقد مطمئنی

2738
این که میگن نحسه به من ربطی نداره اینجا گفتم نظر خواستم شما حتما زمین شناسی خوندی اینقد مطمئنی

😳😳😳 با افکارت خوش باش عزیزم

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...