2737
2739

باکامنتاتون دارین دل ی نفرمیشکنین حالشو بدمیکنید روجمعه ای اعصابش بهم میریزه ب این فکر کنید این حق الناسه ب گردنتونه باور ندارین یا براتون مسخرس نیاین جواب ندیدن این بهتره ک چرا تومجازی عادت شده دل بشکنین فک میکنید همینجا تموم میشه میره

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏

این دیگه کیه من که رسماً فردا میخواستم برم خاستگاری دیگه نمی رم 😶

@چااوجوان    

بیا سم 

فک کنم از این مدلیایی 😶

دلم باران دهانم باران دستم باران تو منتظر ولنتاینی من منتظر بیست دو بهمنم ما مث هم نیستیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا همون موقع که بیدار بود نگفتی ...

بابا داره دروغ میگه

آخه یه زن انقدرررر نفهم میشه که بخاطر همچین چیزی ناراحت بشه و بگه بدبختم با این شوهر بچه نمیارم و...!!!!!

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
2728
مسخره نکن لطفا من از این ناراحتم که اندازه خوابش براش اهمیت نداشتم

وقتی 10نفر دارن بهت میگن غیر منطقیه یکم ب رفتار خودت فکر کن هرکیو نصف شب بیدار کنی بگی هوس فلان چیز خریدم عصبی میشه بچه ک نیستی حاملم ک نیستی 

این دیگه کیه من که رسماً فردا میخواستم برم خاستگاری دیگه نمی رم 😶 @چااوجوان     ...

والا همین افراد هستن که تا تقی به توقی میخوره میگن طلاق دیگه

اه یعنی همچین افرادی میتونن مادر بشن؟!!!

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم...خواهش میکنم برای زندگی زناشوییم دعا کنید💚
بابا داره دروغ میگه آخه یه زن انقدرررر نفهم میشه که بخاطر همچین چیزی ناراحت بشه و بگه بدبختم با این ...

امیدوارم خدا به دلت آرامش بده معلوم نیست چقدر توی زندگیت کمبود داشتی و حقارت کشیدی که اینجوری داری خودتو با مجازی آروم میکنی دلم برات سوخت تو یه بیماری نیاز به درمان داری اصلا حرفاتو به دل نگرفتم.🙂