2737
2739
نه چیه دلیلش

ی قراردادی بین رضاشاه و آتاتورک بسته شده بوده مبنی بر اینکه به مدت صد سال ساکن این دوکشور بدون ویزا بتونن ب کشور هم سفر کنن

والان فقط سه سال باقی مونده ازون قرار داد متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم هزینتون چقدر شد؟نامزد منم‌میگفت بریم من‌مخالفم‌میگم هزینش زیاده.شما چقدرشد؟

اگ هیچی هیچی نخرین و نخورین اونجا با تور همون ۱۵ تومن 

ولی خب قیمت ها سه برابره واقعا دیگ خودتون حساب کنین

ی نکته بگم ک ما ایرانیا نمیتونیم کارت بانکی بین الملل داشته باشیم چن تحریمیم ...پس وقتتون رو تلف نکنین

تا میتونین توی ایران پولتون رو از ریال تبدیل به لیر کنین مستقیما اینجوری به صرفه تره از هر لحاظ

به هیچ وجه توی فرود گاه ها چنج نکنین پولاتونو

و اینکه تا میتونین تاکسی سوار نشین اونجا ..خیلی کلاه بردار دارن ...پولتونو با ی پول تقلبی عوض می کنن وازتون شکایت میکنن

اونجا خیلییییییاشون سیگارین اصن میشه گف همشون

زن و مرد پیر و جوون

گربه

توی خیابون پر ته سیگاره اصن

کشورشون پر پستی و بلندیه 

حتمااا حتما کفش اسپرت بپوشین و برین وگرنه نابود میشییین

چه خوب فکر کردم بیشتر از اینا بشه

پاش ک بیوفته میش کم کم کمشش ۱۵ میشه ...

ما حدود ۲۰ تومن اولش خرج کردیم

اما اونجا خیلی مترو سوار شدیم  و در واقع خودمون باید بگردیم اونجا رو مثلا ما نفری ۵۰ دلار دادیم واسه خرید  تور کشتی شون 

۲۵ دلار برای آسیا گردیشون

و ۵۰ دلار برای جزیره ی طلایی

حالا خودتون ببینین چ قد میشهه

تازه ناهار هم خودمون گرفتیم اونجا ...

ی تور رایگان بود ک این قدر لیدرمدن بد برنامه ریزی کرد ک ما نتونستیم بریم

2740
پاش ک بیوفته میش کم کم کمشش ۱۵ میشه ... ما حدود ۲۰ تومن اولش خرج کردیم اما اونجا خیلی مترو سوار شد ...

با ناهار و شام و غذا 

۲۰ تومن میشه یا بیشتر؟

اگر هیچی با خودت نبری و همش اونجا غذا بخوری چقدر میشه حدودا؟

و خدایی که به شدت کافیست.
با ناهار و شام و غذا  ۲۰ تومن میشه یا بیشتر؟ اگر هیچی با خودت نبری و همش اونجا غذا بخوری چقدر ...

بستگی داره دیگ چه غذایی بخوری و اصن لز کجا غذا بگیری!!!

بعد میان وعده هم هست ...توی خیابون ک قدم میزنی دلت بلوط میخاد ، ذرت میداد ، یا ازون نون  شکلاتیا میخاد ووووو....

ولی خب میتونم بگم اگ زیاد دنبال غذاهای گرون نباشی و زیاد ازون رستورانای لوکسش نری بله همین ۲۰ تومن و نهایتا بیست و پنج تومن پات در می آد

ولی خب خرید لباس و کشف و ...خیلی بیشتره لباساشون ب پول ایران خوب و خوشگلاش از یکی دوملیون هستت ب بالا...البته با حدود ششصد تومن هم میتونی لباس خوب پیدا کنی

بستگی داره دیگ چه غذایی بخوری و اصن لز کجا غذا بگیری!!! بعد میان وعده هم هست ...توی خیابون ک قدم می ...

مرسی عزیزم بابت وقتی که گذاشتی

انشالله که خوشبخت بشی عروس خانم

مرسی عزیزم بابت وقتی که گذاشتی انشالله که خوشبخت بشی عروس خانم

مرسی خشگل مننننن...

فدات ...قابل تو رو نداشت خاهری

بازم سوال داشتی بپرس..خشحال میشم راهنماییت کنم

ب هم چنین شماهممم😍🌸🌸🌸

مرسی خشگل مننننن... فدات ...قابل تو رو نداشت خاهری بازم سوال داشتی بپرس..خشحال میشم راهنماییت کنم ...

مرسی مهربونم 

حتما عزیزم

انشالله که همیشه بیای تاپیک های خوب بزنی و خوشی هات بگی

❤❤❤❤