2737
2734

یکی از دایی هام  ولی خوب معمولا مردای اینجوری زنشون کم کم خوشی میزنه زیر دلشون زن داییم نمیشه با زهر خورد 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دایی هام  ولی خوب معمولا مردای اینجوری زنشون کم کم خوشی میزنه زیر دلشون زن داییم نمیشه ب ...

با عسل منظورمه 🤣🤣

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
2728
بستگی داره با چه معیاری  طبق معیارای خودم من دیدم

پس درمورد آقایون هم همینه ... موضع معیارها و ملاک سنجش ما هست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
نه نیست ، لاقلا صد در صد نه 90 درصد خوب باشه

خودت جواب خودت رو دادی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
پسرعموم. شغل خوب. خوشگل .مهربون. خونه و ماشین داره. زنشم خیلی خانوم و مهربونه. دوتا پسر هم داره. ال ...

اتفاقا از مدل تعریف کردنت خواستم بگم انگار خیلی رو مخت رفتن.. ک خودت گفتی😅

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2740
اتفاقا از مدل تعریف کردنت خواستم بگم انگار خیلی رو مخت رفتن.. ک خودت گفتی😅

😂😂😂واقعا هم. چقد اشک ریختم وقتی بار اول دست زنشو گرفت اومد خونه بابام مهمونی.. روز عروسیش...

الان ازدواج کردم . دوتا بچم دارم. شوهرمو خیلی دوست دارم ولی عشق اول فراموش نمیشه کامل. نسبت بهش بی تفاوتم ولی دوسندارم ببینمش. جاهایی که هست سعی میکنم نرم. 

😂😂😂واقعا هم. چقد اشک ریختم وقتی بار اول دست زنشو گرفت اومد خونه بابام مهمونی.. روز عروسیش... الا ...

آخی میدونم

خدا بهت آرامش بده کلا کلا فراموشش کنی

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
آخی میدونم خدا بهت آرامش بده کلا کلا فراموشش کنی

اره واقعا تنها خواستم همینه از خدا. درطول روز اصن وقت نمیکنم بهشم فکر کنم با دوتا بچه. هیچوقت بهش فکر نمیکنم. الان تو گفتی یادم اومد. ولی نمیدونم چرا شبا میاد تو خوابم. خیلی تو خواب عاشق همیم. صبح که بیدار میشم حتی چشامو دوباره میبندم شاید برگردم تو خواب. اعصابم تا ساعت ها بهم ریختس