2752
2734
عنوان

از چصناله متنفرم ولی به خدا دیگه نمیکشم ،دلم داره میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 59 پست
بخدا دیگه نایی برای جنگیدن توی این زندگی لعنتی ندارم 🥺🥺

سخته ،ولی یا باید بزنی مشکلا رو له کنی یا مشکلا تو رو له میکنن ، ما اومدیم ت این دنیا رنچ بکشیم الماس شیم. ت میتونی.مطمئن باش هر کس ت زندگیش ی جوری داره میکشه ، هیچ کی بی مشکل نیس ، روزی ک دیدی مشکلی نیس دور از جونت مردی ، چون فقط ت  قبر شاید اسوده باشیم.

ماهی ۲۰۰ میدن ،خدایی با ۲۰۰ تومان چیکارکنم؟؟

پشتیبان کلاس یادمه بیشتر بود حقوقش 

ولی خب انگاری توی شهر شما گفتی سنندج انگار حقوقها  خیلی پایین تر از اینجاس 

سال 92 توی قلم چی پشتیبان 150 میگرفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا دیگه نایی برای جنگیدن توی این زندگی لعنتی ندارم 🥺🥺

خب آره عزیزم حق داری 

سخته واقعا 

منم مشکلات حل نشدنی دارم ولی چکار میشه کرد دیگه به جز تلاش و تلاش و ..

کسب و کارهای اینترنتی را رفتی سراغش؟ 

ادمین پیج ؟ تولید محتوای آراد داک و...

البته در موردش باید تحقیق کنی ها 

دربه در دنبال کارم ،ولی بهم کار نمیدن ،منظورم کار درست حسابیه نه ماهی ۴۰۰،۵۰۰

خب اون کارها را با لیسانس و پارتی و...هم شاید جور نشه حالا اگه یه کسب و کار اینترنتی چیزی در حدود یه تومن بود بگیر و برو . فعلا همینه شرایط تا انشالا درست تموم بشه

به هر حال از قدیم میگن کاچی بعض هیچی 

خب آره عزیزم حق داری  سخته واقعا  منم مشکلات حل نشدنی دارم ولی چکار میشه کرد دیگه به جز ...

اره بابا ،سراغ کسب و کار اینترنتی رفتم میگفت از اول باید خودت یه میلیون خرید بزنی 🙁🙁

عزیزم من از پدر خودم خیری ندیدم چه برسه به پسره مردم ،اصلا دلم نمخواد ازدواج کنم،فقط دلم میخواد پیش ...

فداتشم گاهی پسر مردم میتونه حامی خوبی باشه،انشالا هرچی خیر و صلاحه پیش بیاد،خداکمکتون کنه،

چی بگم والا 

برات دعا میکنم که خدا یه راهی جلوی پات بذاره و کمکت کنه 

شما هم برای من دعا کن 

میگن با زبونی که گناه نکردید دعا کنید تا اجابت بشه .یعنی برای همدیگه دعا کردن 

واقعا؟؟چجوری باید اقدام کنم؟؟توروخدا راهنمایی م کن ،من نمیدونستم 

ببین اول که استخدام میکنن یه فروشنده ساده ایه بعد خوب کار کنی میشی دستیار که باز اونم خوبه بعد میتونی بشی سرپرست مثل فروشگاه هفت اینا البته یکم کارش سخته ولی تو کارایه بدون مدرک تجربه بهترین گزینس

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
دربه در دنبال کارم ،ولی بهم کار نمیدن ،منظورم کار درست حسابیه نه ماهی ۴۰۰،۵۰۰

اره خب باید یه کار خوب باشه ک خیالت راحت باشه

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
ببین اول که استخدام میکنن یه فروشنده ساده ایه بعد خوب کار کنی میشی دستیار که باز اونم خوبه بعد میتون ...

بهت درخواست دوستی بدم ،راهنمایی م میکنی از اولش ؟؟چون من تابه حال اگهیشون رو ندیدم