2733
2739
عنوان

شما بیاید قضاوت کنید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 26 پست

اینا رو برای خودت نوشتی یا میخوای اونم بخونه؟

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همرو خوندم کار خوبی میکنی زود جدا شو

تو دقیقاااا خوده منی با همه مشکلاته من بجز خیانت ..

منم دوساله عقدم همه این مشکلارو هم دارم فقط بجای فیلمای.. خیانت دیدم همین که اونم قبول نمیکنه میخام جداشم اما جدایی مدرک میخاد مدرک جمع کن بعدم توافقی جداشووو اصلا دلت نسوزه نمون باهاش 

انگار دارم باخودم حرف میزنم🤦‍♀️

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2728
من همش رو خوندم قطعا و حتما به نظرم جدایی بهتر از وضعیت الانت خواهد بود تو میتونی قوی و مستقل روی پا ...

ممنون عزیزم تاپیک بعدی هم گذاشتم واستون بعضیا گفتن عکس قابل خوندن نیس

منتظر نشین، زندگی زودتر از اونی که فکر کنی می‌گذره!💛
2740

خواهرم این ویژگی خوبش چیه از نظر خودت این که پکیج کامل بدبختیه تورو خدا ازش جدا شود چند سالته مگه که عمرتو با این آدم تباه کنی ؟؟

به حرف بقیه هم اصن گوش نده کار خودتو بکن 

خدا خیلی دوست داشته که فکر اینو تو ذهنت انداخته که این ادمو از زندگیت بیرون بندازی

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
خواهرم این ویژگی خوبش چیه از نظر خودت این که پکیج کامل بدبختیه تورو خدا ازش جدا شود چند سالته مگه که ...

مرسی که درک میکنی واقعا ما زنها خیلی راحت تر درک میکنیم همو،اینارو واسه بابام گفتم هی میگه عادیه همه همینن دلش نمیخواد جدا بشم

مرسی که درک میکنی واقعا ما زنها خیلی راحت تر درک میکنیم همو،اینارو واسه بابام گفتم هی میگه عادیه همه ...

نه تورو خدا جلوش وایسا نذار بابات گولت بزنه زندگیتو خراب کنه اگه به حرف بابات باشی که باید باهاش بری زیر یه سقف با یه آدم معتاد چش چرون و مزخرررررف آخرشم برگردی خونه خودتون با دوتا بچه 

خواهش میکنم تمومش کن یه بار برای همیشه 

حیف تو هست میتونی کلی پیشرفت کنی تو زندگیت 

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
نه تورو خدا جلوش وایسا نذار بابات گولت بزنه زندگیتو خراب کنه اگه به حرف بابات باشی که باید باهاش بری ...

دیگه محاله برگردم خودم میکشم ولی باهاش برنمیگردم